9 predmetov, ktoré šíria negatívnu energiu vo vašej domácnosti!

9 predmetov, ktoré šíria negatívnu energiu vo vašej domácnosti!

22 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Vo svete na nás neustále pôsobia pozitívne a negatívne vibrácie. Aby sme do svojho života priťahovali šťastie, hojnosť a šťastie, je dôležité obklopovať sa predmetmi, ktoré vyžarujú pozitívnu energiu. Niektoré predmety môžu, bohužiaľ, svojimi negatívnymi vibráciami rušiť tieto pozitívne energetické objekty a znečisťovať atmosféru okolo nás. Stojí za to im venovať pozornosť!

1 – Predmety, ktoré nám dali ľudia, ktorí nás nemajú radi

Niekedy sme nútení prijať darček od osoby, ktorá nás nemá rada. Aj keď tieto dary prijmeme, mali by sme ich vždy držať ďalej od našich domovov. Mohli by sme ich aj rozdať.

2 – Vždy držte štetiny metly/metličky dole

Vždy ich majte zamknuté v miestnosti, kam bežne nechodíte a štetiny by mali byť vždy dole. Takto nebudú brániť toku pozitívnej energie.

3 – Nožnice majte vždy zložené

Otvorené nožnice priťahujú smolu, preto ich po skončení strihania vždy zatvorte a vráťte späť do zásuvky alebo skladu.

4 – Poškodený riad

Občas spadne šálka alebo tanier. Tomu sa nedá vyhnúť. Rozbité kúsky sa však neodporúča uchovávať, pretože priťahujú smútok, melanchóliu a negatívnu energiu. Ak vidíte na niečom prasklinu alebo zlom, zbavte sa toho.

5 – Oblečenie v zlom stave

Máme tendenciu ponechať si aj tie najobnosenejšie, najroztrhanejšie alebo najodfláknutejšie veci v nádeji, že sa nám raz budú hodiť. Pravdou však je, že ich už nikdy nebudeme nosiť, namiesto toho len zahlcujú naše domovy a priťahujú smolu, najmä v osobnom živote.

6 – Časti tiel uhynutých zvierat

Ak si myslíte, že parohy alebo medvedia koža oživia vašu obývačku, zamyslite sa ešte raz. Akékoľvek časti zvieracích tiel, ktoré máte doma, priťahujú smolu.

7 – Zvädnuté, suché alebo umelé kvety

Keďže tieto rastliny nemajú alebo nikdy nemali život, blokujú tok energie v miestnosti, čo má negatívny vplyv na harmóniu celého domova.

8 – Fľakaté, rozbité zrkadlá

Pokiaľ ide o dobrú a zlú energiu, vždy sa oplatí mať na pamäti zrkadlá. Zrkadlá by mali byť vždy v bezchybnom stave. Ak sú rozbité alebo majú defekt či škvrnu, ktoré sa nedajú vyčistiť, mali by sa okamžite vyhodiť.

9 – Ostnaté rastliny ako kaktusy

Názory na kaktusy sa rozchádzajú. Niektorí sa domnievajú, že problémy vo vzťahoch a finančné problémy môžu byť spôsobené negatívnou energiou, ktorú vyžarujú. Ak máte doma kaktus, nemusíte ho hneď vyhadzovať, len ho umiestnite na iné miesto.

Ak Vás článok zaujal, zdieľajte ho aj medzi svojimi priateľmi.