Svedectvo zdravotnej sestry: “Pacientka ma požiadala, aby som vyčistila jej chladničku. To, čo som videla, mi vyrazilo dych!”

Svedectvo zdravotnej sestry: “Pacientka ma požiadala, aby som vyčistila jej chladničku. To, čo som videla, mi vyrazilo dych!”

17 marca, 2023 0 Od Redakcia

Niekedy sme v každodennom živote nespokojní so všetkým, čo sme dosiahli. Napriek tomu je lepšie byť spokojný s tým, čo máme. Teraz to veľmi dobre vie zdravotná sestra Amanda Perez, ktorá sa na svojej stránke na sociálnej sieti podelila o nasledujúci príbeh. Pracuje ako zdravotná sestra a chodí do domácností svojich pacientov. Musela vyjsť k staršej pani, ktorá ju požiadala, aby jej vyčistila chladničku.

Amanda otvorila chladničku, ale neveriacky pozerala! Chladnička bola úplne prázdna: keď sa sestrička spýtala, pacientka zmätene pokrčila plecami a povedala, že chodí nakupovať, len keď má peniaze. Keď Amanda vyčistila chladničku, odišla domov. Nemala však to srdce ísť domov, a tak namiesto toho odišla do neďalekého obchodu s potravinami a nakúpila pre pacientku.

Vo svojom svedectve opisuje, ako pri pohľade na prázdnu chladničku pocítila, že sa zmenil celý jej postoj k životu. Uvedomila si, čo je v živote naozaj dôležité, namiesto toho, aby sa trápila, že si za svoj plat zdravotnej sestry nemôže kúpiť nové auto alebo nové topánky…

Dôležité je, že má čo jesť a môže s touto istotou spokojne žiť, a dokonca má možnosť pomáhať iným, ktorí ju nemajú.

Nie je to úžasné uvedomenie? Ak súhlasíte, nezabudnite sa podeliť!