Zomrel na chybu, ktorú urobila jeho priateľka… 90 % mladých ľudí robí to isté!

Zomrel na chybu, ktorú urobila jeho priateľka… 90 % mladých ľudí robí to isté!

4 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Tragický koniec života 17-ročného Mexičana Julia Maciasa Gonzáleza. Počas večere s rodičmi dostal záchvat. Lekárom na mieste sa nepodarilo zachrániť jeho život. Na základe počiatočných vyšetrovaní sa dospelo k záveru, že príčinou smrti bola aspirácia v krku.

Juliova priateľka ho prudko pobozkala na krk, teda mu ho „vycucala“, čo sa stáva mnohým tínedžerom, aj keď si to robia zo žartu. Zranenie nebolo povrchové, poškodilo chlapcovu tepnu, čo spôsobilo, že krvná zrazenina sa dostala do jeho mozgu a spôsobila jeho smrť, uvádza The Sun.

Rodina teraz obviňuje dievča zo zabitia ich chlapca. Je nezvestná a nikde ju nemôžu nájsť. V roku 2011 ochrnula 44-ročnej žene z Nového Zélandu ľavá ruka po tom, čo sa jej do srdca dostala krvná zrazenina. Aj v tomto prípade lekári zistili na krku ženy pomliaždeniny, ktoré spôsobili ochrnutie.

„Pokiaľ viem, toto bol prvý prípad, keď bol niekto hospitalizovaný kvôli „cucfleku na krku.“ – povedal Teddy Wu, lekár. Pri saní krku môže dôjsť k prasknutiu ciev a miesto poranenia opuchne a sčervená. „Drahí mladí ľudia! Nepraktizujte tento nezmysel, môže byť smrteľný.“

Je dôležité, aby sa toto posolstvo dostalo k čo najväčšiemu počtu ľudí! Ak sa oň podelíte, možno zachránite život!