21-ročný chlapec dostal prvú výplatu vo svojom živote. Keď jeho rodičia videli, na čo ich minul, rozplakali sa!

21-ročný chlapec dostal prvú výplatu vo svojom živote. Keď jeho rodičia videli, na čo ich minul, rozplakali sa!

31 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Pavin Smith urobil niečo, čo by mu mohlo priniesť titul „sen rodičov“. Má len 21 rokov, ale jeho gesto voči matke a otcovi je na jeho vek viac než výnimočné. V podstate kúpil ich dom, takže jeho rodičia sa už nemusia starať o hypotéku. Napriek svojmu mladému veku to Pavin dokázal, pretože skončil siedmy na každoročných skúškach amatérskych bejzbalistov a bol draftovaný tímom Arizona Diamondbacks.

Podpis zmluvy pre neho znamenal skutočne štedrý bonus vo výške 5 miliónov dolárov. Pavin namiesto toho, aby sa nechal úplne ohromiť slávou a išiel po peniazoch, urobil múdru vec. Napriek svojmu mladému veku vedel, že musí byť mužom. Dobre vedel, čo musí urobiť ako prvé a to úplne splatiť hypotéku svojich rodičov. Prekvapenie prišlo na Štedrý deň. Pavin jednoducho odovzdal rodičom list, v ktorom im všetko vysvetlil.

Okrem iného sa v ňom uvádza:

„Ďakujem vám, že ste ma vychovali v skvelom prostredí plnom lásky. Všetky obete, ktoré ste pre mňa priniesli, mi pomohli dostať sa tam, kde som dnes. Chcem, aby náš rodinný dom bol odteraz skutočne náš.“

Koľko mladých mužov v jeho veku by urobilo to isté na jeho mieste? Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!