33-ročná matka piatich detí sa prvýkrát po rokoch vybrala na pláž. Čoskoro potom s plačom utiekla!

33-ročná matka piatich detí sa prvýkrát po rokoch vybrala na pláž. Čoskoro potom s plačom utiekla!

5 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Deti jej zaberajú takmer všetok voľný čas, čomu sa nemožno čudovať. Starostlivosť o päť detí je obrovská zodpovednosť. Prvýkrát po rokoch mala možnosť ísť na pláž a oddýchnuť si.Tešila sa na tento deň a myslela si, že si konečne oddýchne a načerpá nové sily. Nanešťastie sa tak nestalo.

Po niekoľkých hodinách s plačom utiekla z pláže. V otvorenom liste vysvetlila, prečo sa jej deň zmenil na peklo a čo urobila v reakcii na to:

Toto je otvorený list, ktorý píšem dvom dievčatám, ktoré si jedného dňa prišli na pláž Alberta namiesto práce vypiť pivo a zaplávať si.

  • „Je mi ľúto“, že som sa po prvý raz za 13 rokov odvážila sedieť na pláži a že to bol pre vás taký nechutný pohľad. Je mi ľúto, že moje brucho nie je ploché.
  • Je mi ľúto, že mám strie.
  • Je mi „ľúto“, že moje brucho nosilo, vychovávalo, chránilo a porodilo päť krásnych, zdravých, múdrych a fantastických detí.
  • „Je mi ľúto“, že sa vám moje 33-ročné, 56-kilové telo tak znechutilo, že ste naň museli ukazovať, smiať sa a predstierať, že ho kopnete.

Ale mali by ste vedieť, že keď som sa pozerala na vaše mladé „dokonalé“ telá, pýtala som sa, aké výkony tieto telá doteraz dosiahli?

Mali by ste tiež vedieť, že na pláži som sa tvárila, že nepočujem vaše posmešky, akoby mi to bolo jedno. Ale cestou domov som v aute plakala. Ďakujem, že ste mi pokazili deň. Ľudia ako vy robia tento svet hrozným.

Je mi vás „ľúto“ dievčatá, keď budete nosiť vaše dieťa a vaše telo bude v očiach iných odporné kvôli tehotenstvu, zatiaľ čo ostatné budú prechádzať krásnym procesom. Dúfam, že si jedného dňa uvedomíte, že strie nie sú niečo, za čo sa máte hanbiť, ale niečo, na čo máte byť hrdé.“

Aby podporila svoje posolstvo, v reakcii ukázala na Facebooku aj svoje brucho a to z jednoduchého dôvodu, že sa nemá za čo hanbiť. Veď mala päť detí!

Pokiaľ ide o nás, s matkou hlboko súhlasíme!