35-ročný muž sa oženil s mŕtvolou svojej milovanej. Z fotiek z obradu mrazí

35-ročný muž sa oženil s mŕtvolou svojej milovanej. Z fotiek z obradu mrazí

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Svadba býva plná radosti a lásky dvoch milujúcich sa ľudí, ktorí si chcú pred oltárom povedať sviatostné „áno“. V tomto prípade sa nevesta nevedela dočkať obradu.

Netradičná svadba

Yang Liu a Xu Shinang boli spolu 12 rokov a svoj vzťah chceli konečne spečatiť. Žiaľ, niektoré veci v živote nevieme predvídať. Nepochybne sem patria choroby, ktoré sa objavia náhle a pokazia nám všetky plány.

Yang Liu ochorel na rakovinu prsníka. Žena snívala o tom, že vyhrá boj s chorobou a vydá sa za svojho milovaného. Žiaľ, 14. októbra prehrala boj s rakovinou. Zúfalý milovaný nemal v úmysle nesplniť svojej milovanej sen. Rozhodol sa, že jej smrť mu v tom nezabráni.

35-ročný muž sa oženil s telom počas pohrebu. Prečo sa nerozhodol oženiť sa s Yang skôr, ako zomrel? Ako sa ukázalo, milovaná bola v tragickom stave a svojho budúceho manžela by ani nespoznala.

Telo ženy bolo oblečené do svadobných šiat, okolo rakvy bolo umiestnených 168 kytíc ružových ruží.

Xu Shinan prečítal svoju milovanú prísahu:

„Žena, prosím, neboj sa! Bolesť ma neopustí po zvyšok môjho života, ale nikdy sa nevzdám, “ sľúbil muž.

Na svadbe sa zišla celá rodina. Zosnulý bol vždy veselý a často sa usmieval.

„Moja žena hovorievala, že ak zomrie, nikto nemôže plakať. Dlho som zadržiavala slzy, ale keď sa jej telo dostalo do krematória, už som s nimi nedokázala bojovať,“ priznáva Xu Shinang.

Počas svojho života chcela byť Yang inšpiráciou v boji proti rakovine a často sa zapájala do sociálnych sietí.