4 znaky, že ste veľmi citlivá duša!

4 znaky, že ste veľmi citlivá duša!

4 januára, 2024 0 Od Redakcia

Citlivé duše sú citlivejšie na pozitívne aj negatívne energie vo svojom okolí. Ovplyvňujú ich všetky emócie a ťažko sa vyrovnávajú s negatívnymi energiami, ale veľmi silno na nich pôsobia aj pozitívne energie.

1.Ste citliví na lunárne cykly

Fázy Mesiaca ovplyvňujú každého, ale citlivé duše sú často veľmi ovplyvnené energiami, ktoré sú v tomto období zosilnené. Môžu cítiť silné nutkanie začať alebo dokončiť určité veci. Nerozumejú tomuto zvláštnemu spojeniu s Mesiacom a niekedy sa môžu v určitých fázach cítiť veľmi nepríjemne.

2.Cítiš energiu druhých

Často cítite energiu nielen ľudí, ktorí sú tam s vami, ale aj tých, ktorí sú od vás vzdialení tisíce kilometrov. Môže to byť pre vás veľmi vyčerpávajúce, preto sa snažte svoju energiu nejakým spôsobom chrániť.

3.Necítite sa dobre na preplnených miestach

Ľudia s citlivou dušou sa na preplnených miestach cítia veľmi nepríjemne, chcú uniknúť z davu. Je to aj preto, že sú veľmi citlivé na energiu ľudí. Nielen ľudia, ale aj vône, pachy, svetlá, zvuky na nich pôsobia oveľa silnejšie. Musia sa naučiť vytvoriť si ochranný obal.

4.Vaša intuícia je veľmi silná

Máte schopnosť vycítiť veci, ktoré sa ešte len stanú. To vám môže pomôcť v mnohých ťažkých situáciách, ak sa naučíte dôverovať sami sebe a veriť svojej intuícii.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi.