58-ročnej žene pokrytej tetovaniami povedali, aby sa prestala obliekať „ako tínedžerka“!

58-ročnej žene pokrytej tetovaniami povedali, aby sa prestala obliekať „ako tínedžerka“!

24 novembra, 2023 0 Od Redakcia

Žijeme vo svete posadnutom krásou, kde sa ženám a dievčatám hovorí, že by mali byť štíhle, vysoké, symetrické a mať bezchybnú pleť. Ale 58-ročná Lonni Pike svojou prítomnosťou na sociálnych sieťach neustále popiera stereotypy o kráse. Štandardy krásy už od dávnych čias ovplyvňujú sebavedomie mladých dievčat a žien.

Zvyšovanie povedomia o rozmanitosti a ukazovanie, že všetky telá sú svojím spôsobom dokonalé, je však pre mnohých ľudí cestou k lepšiemu sebavedomiu. A kde je napísané, že keď dosiahnete určitý vek, musíte sa obliekať určitým spôsobom? Lonni Pike z Kalifornie sa snaží svojim nasledovníkom ukázať, že ženy v každom veku sa môžu prezentovať akýmkoľvek spôsobom, aby sa cítili pohodlne, bez ohľadu na vek.

Lonni má veľa sledovateľov na TikToku aj na Instagrame, pričom na TikToku ju sleduje viac ako milión ľudí a na Instagrame viac ako 115 000 ľudí. Nachádza sa v Kalifornii a na populárnych aplikáciách sa už niekoľkokrát stala virálnou. V rozhovore pre Bright Side sa Lonni opísala ako „outsiderka, ktorú všetci odpisovali a ktorá im dokázala, že sa mýlili“.

Pokračovala vysvetlením: „Práve táto druhá šanca v živote mi dáva motiváciu robiť to, čo chcem a zapaľuje vo mne oheň, aby som pomohla ostatným nájsť ich resetovacie tlačidlo. Takže v skratke, svoj život opisujem ako úžasný.“ Lonni si zjavne dala za cieľ ukázať svojim sledovateľom na internete, aby definovali svoju krásu podľa vlastných štandardov a nie podľa štandardov iných.

Povedala toto:

„Ak sa nad tým zamyslíte, prečo by ste chceli splynúť s ostatnými a vyzerať ako všetci ostatní? Buďte žiariví, odvážni a buďte sami sebou, pretože vy ste len jeden!“ Lonni na všetkých snímkach, ktoré zverejnila, prijala svoje vlastné tetovania a sivé vlasy. V rozhovore ich opísala ako jednoducho črty celého svojho ja a vysvetlila, že ľudia by mali vnímať „celý obraz“ niekoho a nie len jeho časti.

„Viete čo? Sme mamy, sme staré mamy, sme študentky. Sme ženy. Sme tým, kým sme a len si dávame časové pečiatky, aby sme si zapamätali, kým sme,“ uviedla.

https://www.instagram.com/p/CkV_2PpjGei/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Vyzerá žiarivo a šťastne. Nezáleží na tom, čo si myslia ostatní. Prečo ľudia cítia potrebu hovoriť ostatným, ako majú žiť svoj život?

Podľa nás vyzerá dobre! 🙂 Čo si myslíte?