81-ročná starenka sa vydala za mladého chlapca… údajne nie pre peniaze…

81-ročná starenka sa vydala za mladého chlapca… údajne nie pre peniaze…

25 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Je to skutočná láska alebo nejaký šikovný trik?!

24-ročný muž sa oženil s 81-ročnou ženou. Svadba sa konala v dedine Bajkovka v strednej Ukrajine, na brehu jednej z najdlhších riek v krajine. 24-ročný Aleksander Kondratuk tvrdí, že sa zamiloval do svojej o 57 rokov staršej sesternice a že sa spolu vybrali k oltáru. 81-ročná Zinaida Illarionovna zdôrazňuje, že jej „snúbenec“ je veľmi dobrý človek a už dlho sa o ňu stará.

Pravá láska alebo….?!!

Na Ukrajine je vojenská služba povinná, hoci existujú výnimky, ktoré umožňujú vyhnúť sa jej. Ak sa napríklad muž stará o svoju zdravotne postihnutú manželku a je to podložené príslušnými dokladmi, takáto osoba je oslobodená od náboru. Kondratuk však tvrdí, že jeho rozhodnutie nemá nič spoločné so snahou vyhnúť sa vojenskej službe.

Susedia sa vyjadrili…

Susedia 81-ročnej tety zdôrazňujú, že 24-ročného muža v susedstve prakticky nevidia. Jeden z nich pre miestnu televíziu povedal, že Illarianovnu „navštevujú jej synovci, vnúčatá a sestry oveľa častejšie ako jej údajný manžel“. Okrem toho zdôraznil, že staršia žena žije v dome sama a skutočnosť, že má manžela, je len na papieri.

Inteligentnejší, ako si myslíte

Dvadsaťštyriročný muž sa vždy objaví v spoločnosti starších žien, keď do oblasti príde vojenská náborová komisia na nábor ďalších mužov. Podľa zákona služby nemôžu v tejto situácii nič urobiť, pokiaľ Aleksander predloží sobášny list a dokument, ktorý dokazuje, že žije v dome, kde sa stará o svoju staršiu manželku.

A čo vojenskí úradníci?

Správny orgán môže kedykoľvek predvolať na svedectvo susedov, ktorí budú musieť dokázať, že 24-ročný muž skutočne žije so svojou manželkou a stará sa o ňu. Vojenskí predstavitelia tiež dodali, že ak verejná mienka nebude Alexandra zahanbovať a nabádať ho k zmene, bude si môcť stáť za svojím presvedčením o pravej láske. Úradníci však zatiaľ nemajú v celej situácii jasno, pretože podľa ich slov na to nemali čas.