89-ročný muž po druhýkrát požiadal o ruku ženu svojho života! Za všetkým však stojí silný príbeh…

89-ročný muž po druhýkrát požiadal o ruku ženu svojho života! Za všetkým však stojí silný príbeh…

24 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Nič nehovorí, že ťa milujem, tak ako nový diamantový prsteň, však? Máme na mysli úplne nový diamantový prsteň po 63 rokoch manželstva, štyroch deťoch, deviatich vnúčatách a operácii otvoreného srdca.

Trochu sa vráťme späť.

Zoznámte sa s Karlom a Donnou von Schwarz. Títo dvaja sú spolu od strednej školy, vzali sa v roku 1956 a prežili spolu naozaj všetko. Strávili spolu viac ako šesť desaťročí a samozrejme, mali svoje vzostupy a pády, rovnako ako každý iný pár. Bohužiaľ, rok 2020 bol pre týchto dvoch rokom najväčších vzostupov a pádov.

Donna, ktorá má 81 rokov, musela väčšinu roka stráviť v nemocnici. V krátkom čase po absolvovaní desivého zákroku operácie otvoreného srdca utrpela mozgovú príhodu. Bolo to zničujúce pre celú rodinu, ale najmä pre Carla. Napriek tomu bol pri nej počas všetkého, čo sa stalo.

„Starý otec ju nikdy neopustil,“ povedal ich vnuk Carl Gibbs. „Rehabilitačné centrum jej prinieslo kreslo, na ktorom spala každú noc, kým nebola babička dosť silná na to, aby sa vrátila domov.“

Aj keď sme si istí, že Donna by si myslela, že jeho láska k nej je hojná, Carl pre ňu chcel urobiť niečo špeciálne, len čo sa konečne dostane z nemocnice. Svojej manželke preto povedal, že ak sa jej podarí uzdraviť, dá jej nový zásnubný prsteň.

To sa zdalo byť tou správnou motiváciou!

Diamanty sú stále najlepším priateľom dievčaťa aj keď má osemdesiat rokov. Ako sľúbil, Karl vzal Donnu do obchodného domu, aby jej kúpil prsteň hneď, ako ju prepustili z nemocnice. Karl mal však v rukáve ďalšie prekvapenie, na ktoré sa prišla pozrieť celá rodina.

Keď si vybrali nový prsteň, Karl si kľakol na koleno, rovnako ako pred mnohými rokmi a požiadal svoju ženu o ruku. Karl nás úplne dojal a Donna nás dostala svojou reakciou na to všetko. Karl povedal: „Bolo to rovnako pochmúrne, ako keď odpovedala prvýkrát!“😄

Karl a Donna si obnovili manželský sľub, aby ho spečatili. Prajeme im veľa rokov spoločného šťastia!💕

Zdieľajte ich spoločný príbeh aj so svojimi priateľmi.