Adoptovali si tohto psa, ale nikoho by nenapadlo, čo urobí hneď prvú noc!

Adoptovali si tohto psa, ale nikoho by nenapadlo, čo urobí hneď prvú noc!

23 februára, 2024 0 Od Redakcia

V niektorých udalostiach nepochybne zohráva úlohu ruka osudu. Neexistuje žiadny iný spôsob, ako vysvetliť, prečo sa to stalo. Podobná vec sa stala aj psovi Sadiemu, ktorého cesta viedla do domova v Muskegone v Michigane. Dnes celá rodina vie, že tento pes je skutočný hrdina.

O Sadieho sa predtým staral starší muž, ktorý mu už nemohol nájsť nového majiteľa. Psík zúfalo potreboval rodinu, ktorá by sa ho ujala. Kathy Hinesová bola zodpovedná za nájdenie nového domova pre tohto úžasného štvornohého priateľa.

Počas prvej noci v novej rodine však Sadie urobil veľmi úžasnú vec. Rodina má dvojročného chlapčeka, ktorému v noci počas spánku výrazne klesla hladina cukru v krvi. Sadie na to okamžite upozornil rodičov zúrivým štekaním. Vďaka tomu sa matka chlapca dokázala prebudiť a privolať pomoc, čím mu zachránila život.

Dieťa by dnes bolo mŕtve, keby Sadie nezasiahol svojím hrdinským činom. Nedá sa vysvetliť ako, ale pes vedel, vycítil, že sa deje niečo zlé. Sotva sa zoznámil so svojimi novými opatrovateľmi, vytvorilo sa medzi nimi citové puto, ale Sadie už bol v akcii, pretože to potrebovali.

Zvieratá jednoducho vycítia, keď niečo nie je v poriadku. Môžete to nazvať inštinktom, ak chcete, ale to, čo Sadie urobil pre rodinu, je jednoducho úžasné. Šikovný psík dostáva ešte viac lásky od novej rodiny, pričom získal aj ocenenie One Good Deed od michiganskej televíznej stanice WZZM13.

Aký krásny článok :). Podeľte sa oň aj s ostatnými.