Ak sa dokážete sústrediť na svoje želania a dodržiavať 7 pravidiel, vaše želania sa určite splnia!

Ak sa dokážete sústrediť na svoje želania a dodržiavať 7 pravidiel, vaše želania sa určite splnia!

1 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Ezoterici veria, že naše túžby sa splnia, ak si ich správne zapíšeme. Faktom je, že tornáda myšlienok, ktoré nám víria v hlavách, nemožno vziať z vesmíru ako túžby. Ak sa však dokážete sústrediť na svoje želania a dodržiavať sedem pravidiel, vaše želania sa určite splnia.

Pravidlo 1. Prianie musí byť napísané…

Nezabudnite svoje želanie napísať starostlivo a krásne. Ľahko sa to povie, ale ťažko vykoná! Napriek zdanlivej banalite nie je ľahké správne napísať želanie.

Vezmime si príklad: „Chcem mať vlastný dom.“ Je to napísané správne? Ukázalo sa, že je to úplne nesprávne! Problémom je, že takáto túžba sa môže naplniť, ale otázka je: kedy? Túžby bez presných podmienok sú zbytočné! Pamätajte si to.

Pravidlo 2. Túžba musí mať časové obmedzenia

Napríklad: „V lete 2023 budem mať veľkú krásnu chatu.“ Ak si však začnete myslieť: „Kúpim si domček,“ bola by to chyba. To, čo ste napísali, sa môže stať skutočnosťou. Ale za ako dlho? To nie je známe. Preto si pred napísaním želania premyslite, kedy ho chcete splniť? (Samozrejme, v rámci možností). A až potom prejdite na tretie pravidlo ezoteriky:

Pravidlo 3. Napíšte želanie v minulom čase

Inými slovami, namiesto „Kúpim si dom pre seba“ musíte napísať „Kúpil som si dom pre seba“. Najdôležitejší moment! To znamená – musíte si predstaviť, že už máte dom! Tu je ďalšia častá chyba: „Nechcem byť chudobný.“ Je to napísané správne? Nie, zle! A sú na to dobré dôvody.

  • 1. Vesmír nevníma častice „nie“, zámená „nie“ a iné negatívne slová. Poviete: „Nechcem byť chudobný,“ a vesmír, ignorujúc časticu „nie“, dostane správu: „Chcem byť chudobný!“
  • 2. Ako magnet k sebe priťahujeme to, na čo myslíme. Ak si poviete: „Nechcem byť chudobný,“ automaticky si priťahujete chudobu, pretože (ako sme už povedali) vesmír nevníma negatívnu časticu „nie“. Preto je lepšie povedať toto: „Chcem byť bohatý a budem bohatý!“

Pravidlo 4. Zakázať vám povedať „nie“ a akékoľvek iné negatívne

Keď začnete písať želanie, nezabudnite sa naň zamerať a opísať ho čo najpodrobnejšie. Takže platí pravidlo číslo päť:

Pravidlo 5. Píšte podrobne, emocionálne a oduševnene

Ak chcete mať nový dom, opíšte ho kompletne, počnúc verandou, umiestnením a počtom izieb, končiac miestom, kam umiestnite svoju obľúbenú vázu. Predstavte si svoju radosť, keď vstúpite do nového domu a všetko si zapíšete na papier. Je veľmi dôležité, aby vaše želanie neurážalo iných ľudí, preto je tu šieste pravidlo:

Pravidlo 6. Zapísané želanie doplňte modlitbou alebo amuletom.

Po napísaní želania pokorne požiadajte o pomoc „vyššie sily“. Ak veríte v Boha, modlite sa za splnenie tejto túžby. Ak ste ateista – vymyslite si vlastný talizman. Napríklad: „Nech je môj budúci domov naplnený radosťou a šťastím. Nech moje deti a vnuci pokračujú vo svojom druhu a naplnia svoj život a moju lásku. Nech mi moja túžba prinesie nielen šťastie, ale aj niečo viac. “

Upozornili sme na formuláciu „niečo viac?“ Nie je potrebné obmedzovať vesmír v jeho úsilí pomôcť vám. Možno vás bude považovať za hodného nielen vašej túžby, ale aj ďalších výhod. Ďalej sa musíte pokojne vzdať svojej túžby vo vesmíre a takmer na ňu zabudnúť. Skúsenosti a obsedantné myšlienky len bránia jeho realizácii. Preto existuje:

Pravidlo 7. Nikdy sa nesústreďte na svoje túžby

Nechajte svoj sen odísť, ale konajte! Po napísaní želania a schovaní listu do tajnej zásuvky si nemyslite, že to je všetko! Konajte podľa svojho sna, ale (!) nijako sa naň nesústreďujte. A nenarušujte harmóniu vesmíru, zmetiete všetko, čo vám stojí v ceste, aby ste dosiahli cieľ. Konajte premyslene, rozumne a smerom nahor, potom sa vám túžba určite splní.