Ak sa u vás vyskytne viac ako jeden z nich, znamená to jediné. Zosnulá, blízka osoba sa vás snaží kontaktovať…

Ak sa u vás vyskytne viac ako jeden z nich, znamená to jediné. Zosnulá, blízka osoba sa vás snaží kontaktovať…

26 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Ako zistíte, že sa vás blízky človek snaží kontaktovať? Existujú náznaky, že by ste mohli. Niektoré z nich ste možno zažili aj vy… V každodennom zhone zabúdame, že náš život je v skutočnosti len zábleskom života celého sveta. Keď ide o chorobu alebo smrť blízkej osoby, máme tendenciu častejšie myslieť na koniec.

Chceme veriť, že ten, koho milujeme, bude s nami navždy a postará sa o nás. Bohužiaľ, čas prináša len ticho, pochybnosti a prázdnotu. Ale možno len nevidíme znamenia okolo nás! Niektorí ľudia veria, že naši blízki, ktorí odišli do večnosti, sa nás stále snažia kontaktovať. Vysielajú nám signály, aby sme vedeli, že na nás stále dávajú pozor a že môžeme počítať s ich podporou.

Aké sú tieto znaky?

Podvedomie odráža emócie a myšlienky, ktoré nás trápia. Mŕtvi nás teda môžu kontaktovať vďaka podvedomiu. Je však dôležité venovať pozornosť tomu, ako sa zosnulí objavujú v našich snoch. Ak sú smutné, pravdepodobne sa nás snažia pred niečím varovať.

  • Elektronické zariadenia, osvetlenie

Vypína sa televízor neočakávane? Žiarovka začne blikať? Dôvod môže byť veľmi prozaický, ale niektorí ľudia sa domnievajú, že príčina poruchy v napájaní je „nadpozemská“.

  • Hodiny sa zastavia

Niektorí ľudia veria, že zastavené hodiny znamenajú nešťastie a smrť. Môže to však byť aj znamenie, že milovaná osoba je nám blízka.

  • Perie

Nachádzate pod nohami perie? Alebo ich nachádzate na miestach, kde by nemali byť? Perie je znakom anjelov. Znamená to, že milovaná, ale zosnulá osoba je blízko.

  • Náhle zmeny teploty a zvláštne pachy

Ak v miestnosti, v ktorej sa nachádzame, výrazne klesne teplota a neexistuje žiadne vysvetlenie, potom je tam s nami niekto z iného sveta. V skutočnosti! Často cítime pachy, ktoré si môžeme spájať so zosnulou osobou. Toto všetko je posolstvo z posmrtného života.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.