Ak ste sa narodili v nižšie uvedených dátumoch, asi to nie je až taká zábava…Tu je zoznam! 

Ak ste sa narodili v nižšie uvedených dátumoch, asi to nie je až taká zábava…Tu je zoznam! 

23 decembra, 2023 0 Od Redakcia

Narodeninový deň je jeden z tých, keď máme pocit, že by to malo byť o nás. Sú však termíny, ktoré by si mnohí ľudia určite vymenili. Koniec koncov, sú dni, keď aj keď chcete, aby sa všetko točilo okolo vás, nejako ich nemôžete osláviť. Tu je zoznam s piatimi dátumami, ktoré nie sú veľmi ideálne…

1. január: Svoje narodeniny si pravdepodobne nepredstavujete tak, že budete sedieť doma a jesť šošovicu, vaši priatelia pravdepodobne spia alebo po vianočných a silvestrovských večierkoch ani nepomyslia ísť niekam. Takže to nemusí byť zrovna Váš deň.

31. december: Možno horšie ako 1. január? Hoci je to vhodný čas na párty, ľudia nemyslia na narodeniny, ale skôr na Nový rok a všetky nočné kluby budú pravdepodobne plné a ceny vstupného budú veľmi vysoké.

25. december: Ľudia sú zvyčajne zaneprázdnení rodinnými aktivitami, takže o stretnutiach s priateľmi nemôže byť ani reči a mnohí si uprostred všetkých povinností zabudnú aj zatelefonovať. Namiesto večierkov sa budú skôr premietať vianočné filmy.

14. február: Ak ste slobodní, ale vaši priatelia sú vo vzťahu, určite si namiesto narodeninovej oslavy dáte všetci rande. A ak ste vo vzťahu, môžete dokonca namiesto oslavy uvažovať o prekvapení pre svoju polovičku.

29. február: Tí, ktorí sa narodili v priestupnom roku, ho zároveň nenávidia aj milujú, pretože hoci je výnimočný, je vzácny. Vždy majú problém rozhodnúť sa, v ktorý deň budú mať narodeniny :D…

Akokoľvek to už je, nikto z nás si nevyberá dátum narodenia a nemusíte to brať tragicky. Oslavovať nemusíte presne na deň Vaších narodenín, stále sa to dá poriadne roztočiť aj predtým, alebo potom :).

Týka sa to aj Vás?