Ako očistiť svoju dušu s pomocou svojho anjela strážneho!

Ako očistiť svoju dušu s pomocou svojho anjela strážneho!

20 marca, 2024 0 Od Redakcia

Chcete žiť šťastnejší život? Dali by ste čokoľvek za to, aby ste boli pokojní a vyrovnaní? Najlepší spôsob je zavolať svojho anjela strážneho! Odstráňte zo svojho života všetko zlé! Musíte sa oslobodiť od negatívnych energií. Snažte sa vytvoriť láskyplný stav mysle, v ktorom sa budete cítiť rovnako bezpečne a šťastne ako v detstve.

Choďte do lesa, objímte strom alebo si sadnite k potoku a pozorujte ryby. Zistíte, že sa všetkých problémov zbavíte v krátkom čase. Držte sa ďalej od ľudí, ktorí majú negatívnu energiu. Najdôležitejšia je sebakontrola, ak vám niekto ublíži, nereagujte negatívne, zaplavíte ho láskou a nebudete sa otravovať negatívnymi pocitmi.

Požiadajte svojho anjela strážneho o pomoc! Ak prechádzate ťažkým životným obdobím, obráťte sa na svojho anjela strážneho: „Drahý anjel, potrebujem tvoju pomoc. Moje srdce a duša sú zlomené, stojím pred tebou a prosím ťa, aby si urobil môj život šťastnejším.

Odpusť mi všetky moje chyby a zbav ma môjho utrpenia. Prosím, pomôžte mi dosiahnuť….. (tu musíte povedať, po čom najviac túžite), pretože naozaj chcem, aby bol môj život úplný“. Amen.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.