Aký tvar má vaša brada? Pozorne počúvajte, pretože vám to veľa povie!

Aký tvar má vaša brada? Pozorne počúvajte, pretože vám to veľa povie!

16 januára, 2023 0 Od Redakcia

Niektorí ľudia majú špicatú bradu, iní hranatú, ďalší štíhlu krivku, žiadni dvaja ľudia na svete nemajú rovnakú bradu. Okrem toho, že tvar našej brady určuje tvar našej tváre, odborníci tvrdia, že môže vypovedať aj o našich vnútorných vlastnostiach.

Pozrime sa, čo naznačujú rôzne tvary brady!

Brada s rovnou líniou a väčším sklonom dovnútra je symbolom ženskosti. Väčšina žien má bradu s krásne zakrivenou, pôvabnou líniou. Žena s takouto bradou má hlboké city, je vnímavá, ale väčšinou vidí tretím okom a srdcom. Ak je uprostred jemne zakrivenej brady malý rez, jednou z jej hlavných vlastností môže byť zbabelosť alebo chamtivosť.

Niekto s mierne špicatou bradou je naozaj spoľahlivá postava. Muž s takouto bradou je známy tým, že je veľmi úprimný a nikdy nesklame. Aj keď sa niekedy môže zdať, že je trochu ľstivý, je veľmi milý a v hĺbke duše je naozaj pozorný a úprimný. Má malú jamku uprostred brady, je veľmi rozvážny, rozhodný, vždy vie, čo chce, nezaujíma sa o okolitý svet a je svojím spôsobom vytrvalý.

Ľudia s plochou bradou sú zvyčajne chladní, ťažko sa otvárajú a nikdy neviete, čo sa deje v ich mysli. Malá, okrúhla brada naznačuje plachosť, ale plachý zovňajšok často odhaľuje milú, veľkorysú osobnosť. Muži so širokou bradou sú zvyčajne nafúkaný, svojhlaví a zďaleka nie agresívni.