Aký typ chodidiel máte? Veľa nám to prezradí o vašej osobnosti!

Aký typ chodidiel máte? Veľa nám to prezradí o vašej osobnosti!

24 marca, 2024 0 Od Redakcia

Žiadni dvaja ľudia nemajú úplne rovnakú osobnosť. Dokonca aj dvojčatá môžu byť úplne odlišné. Existujú však všeobecné vzorce správania, všeobecné postoje k životu a tendencia uprednostňovať jednu vec pred druhou. Na základe toho sa môžeme zaradiť do určitých skupín.

Medzi fyzickými vlastnosťami a osobnosťou existuje veľmi silné prepojenie. Ukážeme vám, ako sú vlastnosti vašich prstov na nohách spojené s osobnostnými vlastnosťami.

# 1 Egyptská noha

Tento tvar chodidla je definovaný dokonalým usporiadaním všetkých prstov v zostupnom poradí. Keď chcete, môžete byť veľmi tajomní a nikdy neodhalíte svoje vnútorné myšlienky. Radi si nechávate veci pre seba, najmä ak sú pre vás bolestivé. Každý, koho si necháte pri sebe, je pre vás veľmi dôležitý a výnimočný.

# 2 Rímska noha

Jeden z najbežnejších typov chodidla, prvé tri prsty tvoria rovnú líniu, potom ďalšie dva prsty v zostupnom poradí. Ľudia s týmto typom nôh sú charizmatickí, lojálni a odvážni. Urobia čokoľvek pre tých, ktorých milujú a zničia každého, kto ohrozuje ich srdcu blízke osoby.

# 3 Farmárska noha

Ide o veľmi zriedkavý typ, pri ktorom sú prsty na nohách rovnako dlhé. Ľudia tohto typu sú pokojní, rozumní a mimoriadne praktickí. Závery vyvodíte až po určitom čase, keď preskúmate argumenty pre a proti situácii. Nesúdite druhých, ale prijímate každého takého, aký je.

#4 Grécka noha

Pri tomto type chodidla je druhý prst najdlhší. Grécke nohy boli pozorované u mnohých športovcov a umelcov. Pravdepodobne patríte do kreatívneho sveta. Máte veľa nápadov, ste vynaliezaví a vždy dokážete nájsť riešenie problémov. Ste prirodzeným lídrom, nech už je vaša profesia akákoľvek.

# 5 Nepohyblivé malé prsty

Tento typ chodidla je definovaný neschopnosťou pohybovať svalmi prstov. Prsty na nohách sa pri používaní prirodzene pohybujú, ale nemôžete nimi vedome hýbať samostatne. Títo ľudia sú workoholici. Ste posadnutí plnením svojich snov a hoci máte veľa práce, nezastavíte sa, kým ich nedosiahnete.

#6 Nezávislý malý prst

Tento typ chodidla je definovaný schopnosťou malíčka ľahko sa oddeliť od ostatných prstov. Takíto ľudia sú zvedaví a veľmi aktívni. Ste veľmi dobrodružný typ. Stále hľadáte nové veci vo svojom živote. Známosť nie je pre vás.

#7 Veľmi malý prst na nohe

Tento typ špičky je definovaný malou špičkou, ktorá je výrazne menšia ako ostatné, takmer ako osamelá skrýša. Ľudia s týmto typom určujú nové trendy. Vy ste ten, kto začína pochod, nie kto ho nasleduje. Všetko robíte podľa vlastného vkusu. Buď vediete alebo ničíte, ale nenasledujete.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi.