Bolo to len mesiac a pol po tom, čo sa jej narodila dcérka, keď jej prišlo zle. Ultrazvukové vyšetrenie bolo šokujúce…

Bolo to len mesiac a pol po tom, čo sa jej narodila dcérka, keď jej prišlo zle. Ultrazvukové vyšetrenie bolo šokujúce…

24 júla, 2022 0 Od Redakcia

Je len prirodzené, že je veľa ľudí, ktorých najväčším želaním je stať sa rodičom a konečne držať v rukách dieťa, na ktoré sú nesmierne hrdí. Eliza Curbyová si už dlho želala mať dieťa a mala to šťastie, že stretla muža Bena, ktorý mal podobné sny.

Len niekoľko mesiacov po tom, čo spolu začali chodiť, sa im narodilo prvé dieťa, z ktorého mali obrovskú radosť! A ich dievčatko sa narodilo zdravé a bez komplikácií! Radosť sa však miešala so smútkom. Po pôrode dcéry sa mladej žene už nikdy nevrátila sila, ale naopak, bola čoraz slabšia.

Všetci okolo nej si mysleli, že je to preto, lebo je unavená z pôrodu a nemá čas si dostatočne oddýchnuť a vyspať sa s dieťaťom. Slabosť však spôsobovalo niečo iné a po dni choroby napokon navštívila lekára. Všimla si, že sa cíti presne tak isto, ako keď bola tehotná naposledy. Hoci je veľmi zriedkavé, aby žena v týždňoch po pôrode opäť otehotnela, nie je to úplne nemožné.

Keď jej lekár ukázal ultrazvukový snímok, bola bez slov! Nielenže bola tehotná, ale tentoraz čakala dvojičky! Hoci boli spočiatku všetci šokovaní týmto vzácnym prípadom, boli veľmi šťastní.

Narodili sa im dvojčatá a táto krásna rodina ich vychováva v bezhraničnom šťastí a láske.

Zdieľajte tento krásny príbeh aj so svojimi priateľmi.