Chorý muž si myslel, že ho berú na vyšetrenie, ale keď si uvedomil skutočnosť, chytil si hlavu do dlaní a vzlykal.

Chorý muž si myslel, že ho berú na vyšetrenie, ale keď si uvedomil skutočnosť, chytil si hlavu do dlaní a vzlykal.

17 marca, 2023 0 Od Redakcia

Zaboril si tvár do dlaní a premohli ho emócie. Byť v nemocnici je zraniteľný pocit. Máte bolesti, ste slabí a často neviete, čo presne sa s vami stane. To bol aj prípad muža, ktorý sa v nemocnici v Ohiu liečil z ťažkého zápalu pankreasu s komplikáciami. V jednom momente mu povedali, že musí ísť na röntgenové vyšetrenie. Posadili ho na invalidný vozík a vozili ho po nemocničnej chodbe, zatiaľ čo on sa bezmocne pozeral a dúfal, že mu bude lepšie.

Ale to, čo sa stalo, vôbec nebolo také, ako očakával. Namiesto röntgenu ho strčili do nemocničnej kaplnky. A tam uvidel niečo iné. Vhytil si hlavu do dlaní a začať vzlykať. Stála tam totiž jeho dcéra, biela od hlavy až po päty a niekoľko ďalších ľudí, ktorých milovala. Jeho choroba bola nečakaná a svadba jeho dcéry bola už naplánovaná, keď ho prijali do nemocnice. Bola hlboko sklamaná, že ju otec nebude môcť odprevadiť k oltáru. Potom sa rozhodla, že ak jej otec nebude môcť ísť na svadbu, bude musieť vziať svadbu svojmu otcovi do nemocnice.

A tak aj urobila. Prediskutovala to s personálom nemocnice a blízkymi rodinnými príslušníkmi a všetko zariadila. Dokonca sa konal aj srdcervúci svadobný tanec otca a dcéry. Tancovali sme… na našu pieseň… a plakali. Bola to intímna chvíľa, ktorú si budem pamätať do konca života. Toľko pre mňa obetoval a ja som vďačná, že mám toho najlepšieho otca na svete. MILUJEM ŤA!

Otec bol svedkom každého detailu. Takto pripravila svojmu otcovi nádherné prekvapenie, ktoré si bude navždy pamätať. Pozrite si ho na videu:

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na Facebooku.