Dal dieťaťu lízanku, takmer zomrelo! Práve pred týmto otec všetkých varuje!

Dal dieťaťu lízanku, takmer zomrelo! Práve pred týmto otec všetkých varuje!

5 februára, 2023 0 Od Redakcia

Nahnevaný otec prehovoril o skutočne znepokojujúcom incidente, ktorý takmer stál jeho syna život. Z tohto dôvodu sa rozhodol, že svojim deťom raz a navždy zakáže olizovanie, pretože môže spôsobiť dusenie. Podľa otca Bretta Colea sa jeho 5-ročný syn Bobby takmer zadusil, keď mu z lízanky vykĺzla cukrová trstina a uviazla v krku.

Brett chce varovať všetkých rodičov pred týmto nie príliš veľkým nebezpečenstvom. Jeho syn bol s rodičmi vonku a lízal, keď začal vydávať zvláštne zvuky, pri ktorých sa dusil. Cukríky z lízanky zrejme spadli z tyčinky, uviazli chlapcovi v krku a zablokovali mu dýchacie cesty. „Obvykle našim deťom lízanky nekupujeme, ale na oslave ich dostali a spýtali sa, či ich môžu zjesť, a my sme povedali, že áno.“ – Brett povedal.

„Moja žena sedela vedľa Bobbyho na pohovke, keď sa začal dusiť. Deanna na mňa začala kričať, rozbehla som sa k nej a silno ju udrela po chrbte, ale bezvýsledne. Potom odpadla a ochabla. Moja žena potom použila Heimlichovu techniku a po niekoľkých úderoch guľka vyšla von aj s paličkou a trochou krvi.“ Brettova manželka našťastie dokázala lízanku z Bobbyho hrdla včas vytiahnuť a zachránila mu život.

„Chcem, aby všetci vedeli, aké nebezpečné môžu byť lízanky. Všetci sme sa rozplakali, tak veľmi sme sa báli. Zakážeme lízanky.“

„Bobby má 5 rokov, ale bola som hlúpa, keď som si myslela, že je dosť starý na to, aby to jedol. Už nikdy neurobím takú chybu a ty by si ju nemal robiť tiež.“

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!