Dievča doma oznámilo, že má v škole novú kamarátku. Rodičia boli šokovaní, keď videli, kto to je!

Dievča doma oznámilo, že má v škole novú kamarátku. Rodičia boli šokovaní, keď videli, kto to je!

15 februára, 2023 0 Od Redakcia

Incident sa stal pred 17 rokmi v Južnej Afrike. Sestrička Celeste porodila svoje prvé dieťa, ktoré malo tri dni, keď sa z nemocnice vytratila cudzia žena, z náručia spiacej matky vzala dieťa a zmizla bez toho, aby polícia únoskyňu našla.
Malú Zephany Nurseovú tak vychovávali cudzí ľudia. Rodičia spočiatku veľmi dúfali, že sa ich dcéra nájde, ale s pribúdajúcimi rokmi sa začali zmierovať s tým, že svoju dcéru už nikdy neuvidia.

Zúfalí rodičia však nezostali bez detí, pretože do rodiny sa narodili tri deti. Najstaršia Cassidy sa narodila len tri roky po únose svojej sestry. Keď mala Cassidy 14 rokov, chodila na tú istú strednú školu, kde bola Zephany v poslednom ročníku. Podobu medzi oboma dievčatami si všimlo niekoľko študentov, ktorí začali vtipkovať, že musia byť sestry alebo príbuzné, len o tom nevedeli.

Obe dievčatá sa spriatelili a keď Cassidy vzala svoju sestru domov, rodičia v nej okamžite spoznali svoju unesenú dcéru. A nemýlili sa, pretože testy DNA odhalili pokrvný vzťah. Úrady potom únoskyňu odsúdili na 10 rokov väzenia. Zephany však bola taká zmätená, že sa odmietla presťahovať k biologickým rodičom a vrátila sa do domu, kde vyrastala. Skutočný otec dievčaťa, Morne, je však presvedčený, že ich vzťah sa vyrieši.

V Juhoafrickej republike nie sú únosy v nemocniciach a obchodovanie s deťmi ničím výnimočným. 19-ročná mladá žena nedávno zverejnila na internete inzerát, v ktorom žiadala 250 eur výmenou za svoje dieťa.

Podeľte sa o tento príbeh aj so svojimi priateľmi.