Dievča požiada odmietnutého chlapca s Downovým syndrómom o tanec. O niekoľko hodín neskôr zastaví auto a ona stratí slová….

Dievča požiada odmietnutého chlapca s Downovým syndrómom o tanec. O niekoľko hodín neskôr zastaví auto a ona stratí slová….

29 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Tento krásny príbeh ukazuje, že niekedy nemusíme čakať roky, kým sa nám stanú dobré veci! Sedemnásťročný Daniel trpí Downovým syndrómom, preto mal mimoriadne ťažké nájsť si partnerku na ples. Každé dievča, ktorého sa opýtal, povedalo nie. Ale pre Daniela by „áno“ znamenalo celý svet. Naozaj chcel ísť.

Len jedno dievča, Kylie, bolo ochotné ísť s ním a byť jeho tanečnou partnerkou. Nielenže bola ochotná, ale aj šťastná, že to môže urobiť, vlastne požiadala Daniela, aby išiel s ňou.

„Ľudí so zdravotným postihnutím nepovažujem za iných. Pre mňa sú to normálni ľudia s poruchami učenia.“ – Kylie povedala.

Toto dobrosrdečné dievča dojalo Daniela k slzám a urobilo ho nekonečne šťastným, jeho sen sa stal skutočnosťou. Kylie však netušila, že nakoniec bude ona sama najviac prekvapená a bude plakať od šťastia. Televízny kanál im poslal luxusnú limuzínu Rolls-Royce, aby ich odviezla na ples.

Ďalším prekvapením bolo, že sa cestou zastavili na jedlo v najexkluzívnejšej reštaurácii. Aj matky plakali, že inak by tam svoje deti nikdy nemohli vziať. Ale to nie je všetko! Na plese bolo oznámené, že obe rodiny dostanú bezplatný výlet do Disney Landu, najznámejšieho zábavného parku všetkých čias.

Dievča sa naozaj rozplakalo, keď ju posádka vyviedla von a ukázala jej NOVÉHO CHLAPCA! A Daniel dostal štipendium na celé štúdium! Tento príbeh nás zahrial pri srdci. To len vysvetľuje staré príslovie, že čím viac dávaš, tým viac dostávaš späť.

Podeľte sa o tento článok so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste ukázali, že na svete ešte stále existuje dobro.