Dvojročné dieťa zostalo samo a potom sa stalo niečo hrozné… Matka teraz všetkých varuje!

Dvojročné dieťa zostalo samo a potom sa stalo niečo hrozné… Matka teraz všetkých varuje!

8 februára, 2023 0 Od Redakcia

Život robí zvláštne veci, najmä keď to najmenej čakáte. To bol aj prípad rodiny Vanderleekovcov, kde otec Drew nechal svoje dve deti na krátky čas samé v aute. Malo to hrozné následky, ktoré by sme nepriali žiadnemu rodičovi. Dvojročný Logan zomrel a jeho matka Lisa chce teraz upozorniť všetkých rodičov na jednu dôležitú vec. Možno to zabráni tomu, aby sa to stalo aj iným, napísal časopis People.

Stalo sa to v teplý augustový deň. Otec Drew Vanderkleed odviezol dedka na farmu, aby opravil niečo, čo zabralo len pár minút. Logan zatiaľ sedel so sestrou v aute a čakal. Potom sa všetko udialo veľmi rýchlo.

A toto opisuje na stránke Love for Logan na Facebooku matka Lisa:

„Môj manžel a starý otec vystúpili z auta, aby rýchlo umyli naše staré auto a nechali v ňom dve deti. Keďže na deti videli z miesta, kde pracovali, dovolili im zostať v aute pri zapnutej klimatizácii. Náš syn sa rozhodol stiahnuť okno, aby otcovi niečo povedal, a potom ho opäť zavrel. Okno je možné otvoriť stlačením tlačidla a zatvoriť stlačením pravej strany tlačidla.

Lisas si myslela, že Logan si kľakol na sedadlo, otvoril okno, vyklonil sa z neho a keď chcel okno zavrieť a stlačil tlačidlo, zasekla sa mu hlava. Otec sa vrátil k autu a uvidel svojho syna sedieť s hlavou strčenou do okna. Okamžite bola privolaná sanitka a chlapec bol prevezený na pohotovostné oddelenie najbližšej nemocnice. Lekári Logana okamžite ošetrili, ale rodičom, žiaľ, nedali veľkú nádej. Chlapček bol príliš dlho bez kyslíka.

Logan nereagoval, ale zistilo sa, že jeho mozog nie je mŕtvy. Bohužiaľ, chlapček o sedem dní neskôr zomrel. Rodina dostala na svojej stránke na Facebooku veľa sústrastných správ a mnohí ľudia vyjadrili lásku k malému chlapcovi napriek tomu, že Logan už nebol nažive. Rodina teraz upozorňuje všetkých rodičov, aby sa oveľa viac venovali svojim deťom, aj keď si myslia, že sa o ne dokážu správne postarať.

Tento príbeh sa bohužiaľ skončil smutne, ale láska k Loganovi a jej vyjadrenie je zrejmé aj na stránke na Facebooku. Rodina má na svojho chlapčeka veľa šťastných spomienok. Loganov príbeh má pre nás dôležité posolstvo, venujme našim deťom oveľa viac pozornosti.

Prosím, podeľte sa o tento príbeh, aby iní nezažili takúto tragédiu.