Dvojročné dievčatko dostalo v obchode záchvat hnevu. Predavačka sa len tak neprizerala a urobila úplne jednoduchú vec…

Dvojročné dievčatko dostalo v obchode záchvat hnevu. Predavačka sa len tak neprizerala a urobila úplne jednoduchú vec…

3 februára, 2024 0 Od Redakcia

Hoci svoje deti milujeme z celého srdca, vieme, že keď nemajú náladu, dokážu vyskúšať aj poslednú štipku našej trpezlivosti. U každého rodiča vyvoláva súcit a chápavý úsmev, keď vidí iného rodiča s hnevajúcim sa dieťaťom na verejnosti.

Celý čas máte pocit, že okolie na vás vrhá odsudzujúce pohľady a za chrbtom si mrmlú poznámky. Keď sa dieťa konečne upokojí, nešťastný rodič si neželá nič iné, len prísť domov a nadýchnuť sa. Keď napríklad celý obchod odpočúva a je svedkom incidentu, keď sa snažíte vyjednávať s dieťaťom, ktoré sa hnevá, viete, že nie každý pochopí vašu situáciu.

Stačí však len jeden človek, ktorý podá pomocnú ruku a povie pár milých slov. Môže to celú vec postaviť do úplne iného svetla. Liliana je dokonalým príkladom. Mladá žena pracuje ako predavačka v obchode Target v USA. Brianna Lelosová nakupovala so svojou dvojročnou dcérou, ale dieťa nebolo s programom veľmi spokojné a rozhodlo sa uprostred obchodu vyvolať záchvat hnevu.

Dievčatko sa hodilo na zem a začalo kričať, na čo jej matka mohla reagovať len frustrovane. Liliana sa rozhodla, že namiesto toho, aby sa len prizerala, čo sa deje, uľahčí to mame. Prišla k nej, sadla si na zem vedľa dievčatka, počkala, kým sa upokojí a potom sa vrátila k mame.

Myslím, že každý rodič pozná pocit, keď jeho batoľa/ dieťa v akomkoľvek veku dostane záchvat hnevu uprostred obchodu…… @Target ďakujeme, že vo vašich predajniach pracujú milí, starostliví ľudia. Vážime si to. Brianna bola taká dojatá, že sa o svoj zážitok podelila na Twitteri, kde poďakovala Liliane a tiež spoločnosti Target za to, že zamestnáva takých milých a starostlivých ľudí.

So záchvatom hnevu malého dieťaťa sa často nedá vyrovnať, takže keď sa s tým nabudúce stretnete, namiesto toho, aby ste to odsudzovali, skúste podať pomocnú ruku.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!