Hrdý otec nahneval ľudí po zverejnení fotografií svojho 14-ročného syna…

Hrdý otec nahneval ľudí po zverejnení fotografií svojho 14-ročného syna…

5 mája, 2022 0 Od Redakcia

Získanie prvého zamestnania je míľnikom v živote človeka a niečím, na čo sa vždy spomína. Či už ide o kosenie trávy alebo opatrovanie detí, znamená to dôležitú kapitolu vo vašom živote, pretože sa učíte zodpovednosti. Hrdý otec zverejnil fotografie svojho syna v jeho prvej práci. Otec Chris Crawford venoval svojmu synovi príspevok, v ktorom hovorí o tom, že aj niektorí dospelí by sa mohli učiť z hodnotovej etiky mladého tínedžera.

V príspevku napísal, že jeho syn získal prácu na čiastočný úväzok v Burger Kingu.

Ďalej hovorí o inšpiratívnej pracovnej morálke svojho syna, keďže tínedžer pracuje každý deň v týždni, dokonca aj cez víkendy. Povedal, že zatiaľ čo iné deti v jeho veku si „užívajú leto“, jeho syn si poctivo zarába na živobytie a on naňho nemôže byť viac hrdý.

Hovoril o tom, ako si jeho syn vyberá skorý odchod do práce a zostáva aj do noci. Spomenul, že na svojho syna a jeho úspechy v takom mladom veku nemôže byť viac hrdý. Crawford spomenul, že jeho syn miluje každú minútu svojej práce. Tínedžer podľa otca miluje, keď si sám zarába peniaze a keď si môže našetriť na vlastné auto.

Od zverejnenia príspevku sa ľudia na internete v názoroch na túto záležitosť rozdelili.

Zatiaľ čo niektorí sa domnievajú, že je to dobrý vek na to, aby sa mladý človek naučil o hodnote peňazí a ich šetrení, iní si myslia, že je to príliš mladé dieťa na to, aby sa tak sústredilo na prácu.

Jeden reagoval na príspevok takto: Wow, brácho, čo sa to deje s týmto svetom. Úspech si vyžaduje odhodlanie a dosiahnutie cieľov si vyžaduje tvrdú prácu. Tomuto chlapcovi sa to podarí, zatiaľ čo tým, čo to komentujú, nie.

Ďalšia čitateľka takto: Dieťa by malo byť v ich očiach dieťaťom; nie sa starať o svoju prácu! Podľa niektorých netizénov sú to formatívne roky, ktoré by si mali užívať tým, že sú deťmi.

Takže zábavná skutočnosť, tento typ vecí spôsobuje psychické škody v dospelom živote. Ako sa ukazuje, keď deti nedostanú plnohodnotné detstvo, aby boli deťmi, majú v dospelosti problém byť dospelými.

Minimálny pracovný vek v Spojených štátoch je 14 rokov pre zamestnania mimo poľnohospodárstva. Vláda obmedzuje aj počet hodín, počas ktorých môžu pracovať deti mladšie ako 16 rokov. Zákon tiež zakazuje zamestnávať mladých ľudí mladších ako 18 rokov v nebezpečných povolaniach.

Ľudia mali o mladého chlapca obavy, keďže jeho otec uviedol, že pracuje sedem dní v týždni! Podľa Crawfordovho príspevku je však práca to, čo robí jeho syna veľmi šťastným. A jeho syna možno vidieť usmievať sa na fotografiách, ktoré zverejnil v uniforme Burger King.

Prvá práca vás vždy ovplyvní a je to niečo, čo si pamätáte bez ohľadu na to, koľko máte rokov!

Myslíte si, že je to správne? Dajte nám vedieť v komentároch. A podeľte sa o tento článok so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste vedeli, čo si myslia aj ostatní!