Jeho otec zomrel, keď mal len 9 mesiacov. Po 15 rokoch zaklopal na dvere cudzinec… video!

Jeho otec zomrel, keď mal len 9 mesiacov. Po 15 rokoch zaklopal na dvere cudzinec… video!

1 januára, 2023 0 Od Redakcia

Chlapec prežíval veľkú bolesť a strata otca ho hlboko poznačila… Ale existuje niečo, čo by mohlo rany zahojiť! Justin Rozier mal len 9 mesiacov, keď prišiel o svojho otca vojaka, takže sa už nikdy nevideli. Jeho matka Jessica robila všetko pre rodinu, tvrdo pracovala, bola otcom aj matkou. Finančne to však pre ňu bolo stále veľmi ťažké.

Dokonca musela predať manželovo auto Toyota Celica z roku 1999, aby vyžila. Bola veľmi smutná, ale nemala na výber, nemohla si dovoliť splácať hypotéku. Z Justina medzitým vyrástol dospievajúci chlapec. Hoci sa nikdy nestretli, na svojom otcovi mu veľmi záležalo. Uchoval si každú jeho fotografiu a spomienku. Jediné, čo ho bolelo, bolo, že nemohol sedieť v otcovom milovanom aute.

Jedného dňa sa Jessica rozhodla urobiť synovi radosť a na svojej stránke na sociálnych sieťach zverejnila príspevok, v ktorom hľadala auto, ktoré už dávno predala. Na internete sa začala zdieľať žiadosť matky a čoskoro sa zistilo, kto má auto. Jessica sa snažila a tajne získala späť auto svojho zosnulého manžela.

Jedného dňa si Justin všimol, že sa pri ich dverách objavil cudzinec… Je dojímavé vidieť radosť chlapca, keď vidí otcovo auto.

Zdieľajte tento dojímavý článok aj so svojimi priateľmi.