Každý má svojho strážného anjela. Ktorý je ten Váš?

Každý má svojho strážného anjela. Ktorý je ten Váš?

5 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Všetci máme strážnych anjelov, no v prvých fázach nášho života postupne potrebujeme podporovateľov, ktorí nám dodajú sebadôveru a pomôžu nám usadiť sa v živote.

Všetci narodení v jednotlivých znameniach zverokruhu môžu rátať s podporou iných anjelov strážnych, samozrejme, ak sú na to pripravení.

1. Na Barana dohliada anjel strážny Michael, krotí ich temperament, pomáha im upokojiť sa a naučiť sa trpezlivosti. Na to však musia byť aj obdobia, keď je dieťa dostatočne pokojné, aby pomoc prijalo.

2. Aszmodelka pomáha Býkom dostať sa z krajiny reality, trochu sa povzniesť za svojimi túžbami, no pomôcť nám môže len vtedy, ak sú si vedomí svojich snov a sú pripravení riešiť svoju strnulosť.

3. Blíženci majú neukojiteľnú zvedavosť a smäd po vedomostiach a majú tendenciu využívať druhých pre svoj vlastný prospech. Ambriel ich povzbudzuje, aby namiesto boja o cieľ počkali, kým na ne príde rad a budú spolupracovať.

4. Raci sú duchovne prehriate, precitlivené duše a vďaka silnej intuícii sú vnímavejší na podporu neviditeľných síl. Muriel im pomáha realizovať ich sny.

5. Duša Leva je sebavedomá a túži po dvorení a anjel strážny Verchiel dbá na to, aby si o sebe nič iné nepredstavoval a neočakával od života viac, ako si zaslúži.

6. Dieťa Panna je rozumné, opatrné, no zároveň má sklony k úzkoprsosti. Angel Hamaliel môže pomôcť zmierniť stuhnutosť tým, že mu poskytne slobodu a spontánnosť.

7. Váhy sú nerozhodné, no vždy hľadajú pokoj. Anjel strážny Zuriel povzbudzuje odhodlanie a objasňuje vaše ciele a cestu k nim.

8. Deti Škorpióna sú silne pripútané k duchovným ideálom a mnohé z týchto vlastností samy prejavujú. Spolu s Rakmi a Rybami najlepšie spolupracujú s ich anjelom strážnym, teda Bargiel.

9. Strelci sa ľahko spoznávajú, komunikujú a sú otvorení všetkému. Anjel strážny Adnachiel vám pomáha nestratiť sa vo svojich predstavách a vedieť v živote myslieť prakticky a vecne.

10. Deti Kozorožec sú v mnohom opakom Strelca a potrebujú oporu práve v tom, aby sa dokázali odtrhnúť od svojho pevného uhlu pohľadu. Ich anjel strážny Hanael ich učí žiť s otvoreným srdcom, byť odvážnejšími a vynaliezavejšími.

11. Vodnári sú dobrí komunikátori a majú veľkú chuť učiť sa, no sú oveľa racionálnejší, ako rozumejú znameniu svojho anjela strážneho Kambiela. Ak by však niekedy konali od srdca namiesto racionality, mohli by sa dostať do cieľa skôr.

12. Ryby cítia blízkosť k mystickým bytostiam, sú to tie, ktoré takmer vyhľadávajú blízkosť svojich nebeských priaznivcov. Angel Barakiel pomáha udržať vaše nadmerné sny na uzde, ale tiež vám dáva dostatok sily konať nezávisle.