Koľko čiar máte na zápästí? Každá z nich má jedinečný význam! Ak máte štyri, máte veľké šťastie!

Koľko čiar máte na zápästí? Každá z nich má jedinečný význam! Ak máte štyri, máte veľké šťastie!

19 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Ľudské telo vás stále dokáže prekvapiť. Naše telo skrýva mnoho záhad, ktoré je ťažké vysvetliť. Ukázalo sa, že určité znaky na tele môžu prezradiť informácie o vašich povahových vlastnostiach a dokonca aj to, koľko rokov môžete žiť! Už dávno vieme, že čiara života alebo srdcová čiara na dlani nám môže veľa napovedať o vašom osude, ale málokto vie, že podobné informácie nám môžu prezradiť aj čiary na zápästí.

Každá z nich má špecifický význam, ale ich počet môže tiež naznačovať niečo dôležité. Jedna čiara môže znamenať priemernú dĺžku života približne 28 rokov, dve – až 56 rokov, tri – približne 84 rokov, štyri – znamenajú, že sa dožijete najmenej 84 rokov.

Prvá čiara

Zo všetkých “ línií“ sa za najdôležitejšiu považuje prvá. Ak sa nezlomí a je jasne viditeľná, znamená to, že ste v dobrom zdravotnom stave. Ak ste žena a línia je prerušená a ohnutá smerom nahor, môže to znamenať problémy s plodnosťou. Pre mužov – porušenie tejto hranice môže znamenať nielen problémy s plodnosťou, ale aj s prostatou. Ak hranica nie je jasná, môže to znamenať aj bezohľadnosť.

Druhá čiara

Druhá čiara môže naznačovať či bude váš život bohatý. Ak je línia čistá, rovná a neprerušená, máte veľké šťastie! Znamená to, že vás čaká prosperita a bohatstvo. Na druhej strane, prerušená hranica nemusí nevyhnutne znamenať, že žijete v chudobe, znamená to len, že môže byť ťažšie dosiahnuť váš vytúžený cieľ.

Tretia čiara

Tretia „línia“ súvisí so slávou a životným úspechom. Silná, rovná, neprerušovaná tretia línia znamená, že budete mať pravdepodobne vplyv. Nezáleží na tom, či sa stanete celebritou alebo politikom – vaším životným cieľom je byť na vrchole. Často ste vodcom a túto úlohu milujete.

Štvrtá čiara

Štvrtá čiara je veľmi zriedkavá. Ak ju máte, patríte k malej skupine ľudí. Prebieha paralelne s treťou líniou a posilňuje ju. „Umocňuje“ význam tretej čiary, čo môže naznačovať, že váš vzostup k moci je ešte pravdepodobnejší.

Koľko ich máte vy?

Čo si myslíte? Dajte nám vedieť svoj názor v komentároch!