Krok, ktorý svedčí o nesmiernej láske a veľkorysosti, ktorý urobila 56-ročná matka…

Krok, ktorý svedčí o nesmiernej láske a veľkorysosti, ktorý urobila 56-ročná matka…

27 septembra, 2022 0 Od Redakcia

56 ročná matka nosí dieťa svojho syna, pretože jeho manželka nemohla otehotnieť. Nancy z Utahu sa rozhodla stať sa náhradnou matkou pre svojho syna Jeffa a jeho manželku Cambriu, keďže jej nevesta podstúpila hysterektómiu, čo znamenalo, že už nemohla donosiť ďalšie deti.

Keďže vedela, že jej syn je rád otcom, najprv sa zdráhala ponúknuť páru náhradnú matku, pretože si myslela, že to vzhľadom na jej vek nebude možné. Napriek tomu sa stal „zázrak“… 56-ročná matka a stará mama to zvládli a teraz v novembri celá rodina čaká na príchod dieťaťa.

„Prežívam jeden z najsilnejších zážitkov“

Nancy, ktorá je administratívnou pracovníčkou, pre denník Daily Mail povedala, že si nikdy nepredstavovala, že vo svojich 56 rokoch bude môcť otehotnieť. „Prežívam jeden z najsilnejších zážitkov,“ povedala dojato. Rozhodla sa pre svojho syna a nevestu, pretože, ako povedala, „mali veľké problémy s plodnosťou“.

Manželia sa šesť rokov snažili o umelé oplodnenie, kým sa im narodili dvojičky Vera a Ayva, ktoré majú teraz tri roky. Jej nevesta potom opäť otehotnela s dvojčatami, ale ich pôrod bol traumatický a Cambria musela podstúpiť hysterektómiu. Pár však mal stále zmrazené embryá v kryokonzervačnej banke.

Matka a stará mama si spomína na okamih, keď sa rozhodla oznámiť synovi túto úžasnú novinu. „Keď som mu to povedala, bol v šoku a v slzách. Predstavte si, že to nevedel ani môj manžel, ale veľmi ma podporoval.“

Nemysleli si, že to zvládne

A je pravda, že napriek jej ponuke si nikto v rodine nemyslel, že by to mohla zvládnuť kvôli svojmu veku.

„Povedala som svojmu synovi a Cambrii, že som ochotná, ale všetci si mysleli, že som stará. Na moje prekvapenie mi však lekári povedali, že som zdravá a že to zvládnem a tak som tu!“ Prezradila, že jej tehotenstvo je podobné tehotenstvu jej syna a prezradila, že dieťa, ktoré čaká, je dievčatko. „Nikdy som to neplánovala, ale som veľmi šťastná, že som sa rozhodla donosiť dieťa,“ dodáva.

Jej nevesta chodí na všetky návštevy lekára a nikdy jej nezabudne každý deň povedať, ako veľmi je vďačná, že sa jej rozhodla pomôcť. „Nemôžeme sa dočkať, kedy sa stretneme s našou dcérou,“ hovorí pár. „Som vďačný za to, že mám takú obetavú a starostlivú mamu, ktorá bola ochotná obetovať sa pre svoju rodinu,“ hovorí s nadšením jej syn.

Dodáva: „Možnosť byť otcom ďalšieho krásneho dievčatka je pre mňa tým najväčším darom a požehnaním, aké som kedy mohol dostať. Niečo také sa nedá vrátiť. Jediné, čo môžem urobiť, je nasledovať príklad svojich rodičov a snažiť sa venovať rovnakú lásku a oddanosť svojej rodine a ostatným.“

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými.