Lekár vzlykal a povedal: „Dnes je najsmutnejší deň môjho života..ženy, toto je pre vás!

Lekár vzlykal a povedal: „Dnes je najsmutnejší deň môjho života..ženy, toto je pre vás!

29 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Ako lekár pomáham ženám v najťažších a najkrajších chvíľach ich života a keď sme na pôrodnej sále, modlím sa k Bohu, aby požehnal všetky matky. Bolesť, ktorú prežívajú, je neopísateľná, ak nerátame 9 mesiacov, ktoré trpezlivo znášajú počas tehotenstva. Prechádzajú mnohými ťažkosťami, aby si vytvorili nový život.

Dnes som sa musel rozplakať. Vzlykal som, lebo som stratil ženu. Vždy prosím Boha, aby sa to nikdy nestalo, ale niekedy má Boh iné plány. Prečo je prípad tejto ženy taký bolestivý? S manželom sa 14 rokov snažili o dieťa. Vyskúšali všetko vrátane umelého oplodnenia. Vďaka ľudskému poznaniu, napriek cystám na vaječníkoch, nakoniec otehotnela a všetko sa zdalo byť v poriadku a ja som cítil, že Boh je s nami.

Po 9 mesiacoch ju s manželom odviezli do nemocnice a ja som urobil všetko, čo som mohol, aby som jej pomohol porodiť. Rodila niekoľko hodín a bolesti sa stupňovali. Ženu som stratil a dieťa prežilo. Predtým, ako naposledy vydýchla, vzala dieťa do náručia, usmiala sa a povedala: „Máme úžasného Boha“ a potom odovzdala svoju dušu.

Začal som premýšľať, bol som veľmi smutný a musel som túto smutnú správu oznámiť jej manželovi. Keď som mu povedal, čo sa stalo, omdlel. Tragédia ich zasiahla v najšťastnejší deň ich života. Dnes sme stratili jeden život, aby sme zachránili iný. Prosím všetkých, aby si vážili ženy, pretože niekedy prechádzajú údolím smrti, aby dali nový život. Vážte si svoju matku, manželku, sestru.

Nosenie dieťaťa počas 9 mesiacov nie je ľahká úloha a pôrod je tiež veľká námaha. Pamätajte na obete, ktoré pre vás priniesli! Každý deň sa modlím k Bohu, aby ochraňoval tých, ktorí čítajú tento článok, najmä tehotné ženy. Milí muži, vážte si svoje manželky, pretože si to zaslúžia. Boh žehnaj a ochraňuj všetky tehotné ženy a pomáhaj im úspešne prežiť zázrak narodenia!

Nezabudnite zdieľať tento článok s ostatnými, zdieľajte ho so všetkými ženami, dali nám život! Boh žehnaj všetkým ženám!