Lekári dávali dvojčatám len 10-percentnú šancu na prežitie. Kto by to bol vtedy povedal, kde budú dnes!

Lekári dávali dvojčatám len 10-percentnú šancu na prežitie. Kto by to bol vtedy povedal, kde budú dnes!

7 februára, 2023 0 Od Redakcia

Keď im lekári povedali, že dvojčatá majú len 10-percentnú šancu na prežitie, pripravili sa na najhoršie. Mamička Jayde Whiteová čakala s manželom Marcusom dvojičky. Všetko bolo v poriadku, kým jej lekári v 16. týždni tehotenstva neoznámili desivú správu. Ich deti mohli zomrieť ešte pred narodením, pretože mali transfúzny syndróm (TTTS), uvádza Daily Mail .

Transfúzny syndróm zabránil rovnomernému toku krvi medzi deťmi. Lekári rodičom povedali, že je len 10 % šanca, že ich nenarodení chlapci prežijú. Ak by Jayde podstúpila laserovú operáciu, situácia by sa mohla zmeniť, ale stále existovala 65% pravdepodobnosť, že jedno z dvojčiat neprežije. Jayde sa rozhodla podstúpiť operáciu. Obaja rodičia museli podpísať dokument, že ich lekári všetko prečítali. Počas operácie bola matka vo veľkom strese. Priala si len jedno, aby sa dvojčatá už narodili.

 

Spolupracujú s agentúrou a stali sa z nich modelingové hviezdy

Jej sen sa stal skutočnosťou a v 33. týždni tehotenstva porodila dvoch zdravých chlapcov. Keďže chlapci sa narodili predčasne a lekári im dávali minimálne šance na prežitie, Jayde sa rozhodla šíriť svoj príbeh prostredníctvom sociálnych médií. Založila si účet na Instagrame , kde zverejňuje fotografie svojich dvojčiat.

Podeľte sa o ich príbeh aj s ostatnými 🙂