Lekári povedali plačúcej, tehotnej žene, aby prerušila tehotenstvo. Držala sa svojho a nesúhlasila…

Lekári povedali plačúcej, tehotnej žene, aby prerušila tehotenstvo. Držala sa svojho a nesúhlasila…

19 januára, 2024 0 Od Redakcia

Mnohé tehotné ženy poznajú tento pocit, keď im ich lekár povedal jednu vec a oni mali vlastný pocit, ktorý im povedal niečo úplne iné. Často sa ukazuje, že stojí za to počúvať svoje inštinkty. Máme veľký obdiv k tým ženám, ktoré sa dokázali udržať na nohách, a to sa im aj bábätku osvedčilo.

Príbeh Sarah Wickline Hull je presne taký, aj keď ide o extrémny prípad. Sarah v januári zverejnila príspevok na Facebooku. Príspevok, ktorý zdieľalo viac ako 300 000 ľudí.

Všetko sa to začalo, keď Sarah zistila, že je tehotná. Z toho, čo malo byť príležitosťou na radosť, sa stal dramatický boj o život. Sarah to opisuje v príspevku: „Ľudia hovoria o tom, že niekedy existujú zdravotné indikácie na potrat, aby sa zachránil život matky. Ja som bola jednou z tých matiek.

Keď som bola v 20. týždni tehotenstva, diagnostikovali mi agresívnu rakovinu, ktorá mi prerušila prívod vzduchu do dýchacích ciest. Nikdy nezabudnem, keď prvý lekár, onkológ, spomenul potrat. Prešli sme rokmi neplodnosti, aby sme otehotneli. Vedela som, že môžem zomrieť, ale aj nemusím. Potom som stretla ďalšieho lekára, ktorý vymenoval všetky zdravotné problémy bábätka, ak nepotratíme. Držala som sa svojho a nesúhlasila som. Povedal mi: „Fajn. Pravdepodobne aj tak dôjde k spontánnemu potratu.

“ Hľadala som iných lekárov a našla som tých, ktorí ma podporili. V 34. týždni som porodila zdravé dieťa.

V máji oslávim 10 rokov, čo som porazila rakovinu. Mám zdravú, krásnu, múdru a úžasnú 10-ročnú dcéru, ktorá je živým dôkazom toho, že lekári nevedia všetko.

Ďakujem všetkým, ktorí čítajú môj príbeh. Som ohromená množstvom odpovedí, ktoré som dostala. Snažím sa čítať všetky správy, ale nemôžem odpísať každému, kto mi napísal. Budem sa za vás modliť! “

Našťastie sa príbeh Sarah a jej dieťaťa skončil šťastne. Myslíte si, že je dobré počúvať svoje inštinkty?

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho!