Majiteľ čerpacej stanice „nariadil“, aby policajt zatkol rodinu s malými deťmi. Ten však urobil niečo úplne iné!

Majiteľ čerpacej stanice „nariadil“, aby policajt zatkol rodinu s malými deťmi. Ten však urobil niečo úplne iné!

3 novembra, 2022 0 Od Redakcia

V pondelok popoludní došlo na čerpacej stanici k neuveriteľnému incidentu. Konkrétne rodina, ktorá išla natankovať benzín, sa stala rukojemníkom majiteľa čerpacej stanice, keď karta, ktorou sa pokúšali zaplatiť cenu, neprešla cez pokladňu. Na to prišiel policajt, ktorého zavolal majiteľ čerpacej stanice, aby rodinu zatkol.

Majiteľ čerpacej stanice zavolal políciu, aby zatkla rodinu za 20 eur!

Otec, matka a ich dve malé dcéry vo veku 4,5 a 8,5 roka išli do supermarketu na nákup na celý týždeň. Cestou domov sa zastavili na čerpacej stanici, aby natankovali benzín. Do nádrže natankovali benzín v hodnote 20 eur, kým matka vystúpila z auta, aby vošla do čerpacej stanice a zaplatila kartou.

Zariadenie kartu neakceptovalo. „Bola to tá istá karta, ktorú som bez problémov použila v supermarkete. Ale zdá sa, že sa vyskytol nejaký problém,“ povedala žena. Navrhla zamestnancovi čerpacej stanice, že sa vráti domov a prinesie peniaze.

Zamestnanec informoval majiteľa čerpacej stanice, ktorý údajne o incidente vedel vďaka kamere, ktorú má nainštalovanú vo svojom podniku. „Mali by zostať tam, kde sú. Vidím ich na kamerách. „Zavolajte políciu,“ takéto pokyny údajne dal svojmu zamestnancovi. Podľa matky dvoch malých detí ho bolo počuť, ako kričí z druhého konca linky a nazýva ich „zlodejmi“.

Žena sa márne snažila vysvetliť, že má peniaze a že ich prinesie. Z benzínovej pumpy odišla pešo, aby sa dostala do svojho domu, vzala peniaze a vrátila sa. Medzitým zamestnenec na príkaz svojho zamestnávateľa zavolala políciu. Na miesto dorazila posádka hliadkového vozidla s dvoma policajtmi a uvidela otca s dvoma malými dievčatami, ako čakajú v aute.

Majiteľ čerpacej stanice údajne naďalej vydával telefonické príkazy, ktorými vyzýval políciu, aby rodinu zatkla! Jeden z policajtov sa ho márne snažil upokojiť. Aj keď mu vysvetlil, že ich nemôže zatknúť, pretože neboli vznesené žiadne obvinenia, majiteľ čerpacej stanice sa zdal byť ochotný tak urobiť.

„Vy ste sa zbláznili, že idem zatknúť rodinu s malými deťmi,“ povedal údajne policajt, ktorý vytiahol bankovku v hodnote 20 eur, podal ju úradníkovi a ukončil… „braním rukojemníkov“ štvorčlennej rodiny. Otec požiadal o meno policajta, aby mu dal peniaze späť. Neprijal to. „Prosím. Na to je polícia, aby pomáhala občanom,“ povedal policajt a vyzval muža, ktorý trval na tom, že mu peniaze vráti, aby ich venoval niekomu, kto ich potrebuje.

Policajt si neželal, aby bolo známe jeho meno. Urobil to, čo považuje za správne a odišiel. „Dávame mu ako rodina slovo, že urobíme to, o čo nás požiadal. Peniaze dáme niekomu, kto ich potrebuje.“

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými. Je neuveriteľné ako sa niektorí ľudia chovajú…