Mala porodiť pätorčatá. Pôrodná asistentka odhalila obrovskú lož!

Mala porodiť pätorčatá. Pôrodná asistentka odhalila obrovskú lož!

13 marca, 2023 0 Od Redakcia

Budúci otec Paul Servat bol nervózny aj vzrušený, keď v deň termínu pôrodu odviezol svoju partnerku Barbaru do pôrodnice. Paul netrpezlivo očakával svojích 5 detí! Barbara bola vtedy v 9. mesiaci tehotenstva a jej bruško sa chystalo prasknúť. Alebo si to aspoň Paul myslel. Keď sa dostali k pôrodnej asistentke, tá mu oznámila niečo šokujúce…

Paul sa s Barbarou zoznámil na internete a rýchlo medzi nimi vznikla príťažlivosť, ktorá akoby prerástla do skutočne ľúbostného vzťahu. Boli spolu len dva mesiace, keď Barbara oznámila, že čaká dieťa. Paul bol neuveriteľne šťastný, že sa stane otcom. Keď Barbara prvýkrát povedala Paulovi, že čaká dvojičky, radosť sa zdvojnásobila. Potom, ako sa brucho každým dňom zväčšovalo, počet narástol na tri, štyri a nakoniec päť. Nebolo to však tak, ako mu tvrdila…

Paul bol bez seba a nevedel sa dočkať, kedy sa stane otcom. Povedal to rodičom, aby sa mohli radovať spoločne. Paul bol taký šťastný, že sa o túto správu podelil na svojej stránke na sociálnych sieťach. Paul zariadil detskú izbu s 5 postieľkami, prijal aj dary od rôznych miestnych podnikov, ktoré rodine radi pomohli.

Potom prišiel veľký deň…

Očakávanie plné vzrušenia čoskoro vystriedal nevýslovný šok. Keď prišla pôrodná asistentka, aby odobrala vzorku krvi, mala strach. V maternici nebolo žiadne dieťa. Nešlo o to, že by tam zomrelo, ale o to, že tam nikdy žiadne dieťa nebolo. Namiesto pôrodu Barbara podstúpila lekárske testy, aby zistila, čo jej je.

„Fantómové tehotenstvo je zriedkavý, hoci skutočný jav, keď sa žena môže domnievať, že je tehotná, jej telo môže vykazovať správne príznaky a dokonca začať produkovať mlieko.“ – povedal Barbarin lekár. Barbara sa v súčasnosti podrobuje psychiatrickej liečbe.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi!