Mamička pobúrila okolie kvôli praktikám, ako posilňuje imunitu svojho dieťaťa!

Mamička pobúrila okolie kvôli praktikám, ako posilňuje imunitu svojho dieťaťa!

27 augusta, 2023 0 Od Redakcia

Mladá mamička necháva svojho synčeka brať do úst piesok a kamene, dokonca olizuje nákupné vozíky. Dúfa, že všetka špina a špinavé povrchy, s ktorými jej syn prichádza do kontaktu, prirodzene posilnia imunitu dieťaťa. Jej konanie sa však stretlo s ostrou kritikou okolia.

Matka tvrdí, že trocha špiny ešte nikdy nikomu neublížila a tak svojmu ročnému synovi bez zábran dovolí vziať do úst všetko, čo sa mu zapáči, teda piesok, blato, kamene, ale aj rúčky nákupných vozíkov atď. Nielenže svojho syna nekarhá za to, že niečo také urobil, ale prakticky ho chváli. Táto žena sa vďaka svojim nezvyčajným výchovným technikám stala veľmi známou na internete.

Matka je známa aj svojou výchovou na internete.

Mladá mamička dúfa, že pri všetkej špine a špinavých povrchoch, s ktorými bude jej dieťa prichádzať do kontaktu, získa silnú imunitu a nebude tak často choré ako iné deti.

„Za posledných niekoľko sto rokov alopatický priemysel dobyl svet. Všetko to prišlo po sérii kampaní v hodnote niekoľkých miliárd dolárov zameraných na zmenu verejnej mienky o zdraví. Nemám strach z baktérií, v skutočnosti ich vítam. Verím prírode a svojmu dieťaťu,“ vysvetlila na sociálnych sieťach.

Mnohí ju za jej rozhodnutie kritizovali

Po tom, čo sa jej video objavilo na internete, dostala matka množstvo rôznych komentárov. Mnohí ju za jej rozhodnutie kritizovali.

„S takýmto názorom by ste mohli povedať, že svoje dieťa nechávam hrať sa s nožmi a klincami, pretože mu dôverujem,“ napísal jeden z rozhorčených používateľov internetu.

„Pôda môže byť kontaminovaná, ľudia alebo zvieratá mohli niečo vymočiť alebo vypľuť, môžu tam byť parazity, jedovaté rastliny atď. Je to bláznivý nápad. Deti sa musia hrať vonku, ale nemusia mať všetko v ústach,“ povedal ďalší.

Aký je Váš názor na jej zvláštnu metódu posilnenia imunity?