Manžel predstavil svojej žene milenku ako svoju nevlastnú sestru, potom sa stalo niečo strašné…

Manžel predstavil svojej žene milenku ako svoju nevlastnú sestru, potom sa stalo niečo strašné…

18 januára, 2023 0 Od Redakcia

15 rokov som žila v klamstve. Z tejto lži sa mi narodili dve deti, ktoré majú dnes 12 a 13 rokov. Dve deti, ktoré poznali otcovu milenku ako svoju… tetu a svojho mladšieho brata ako bratranca. Stretli sme sa v lete na ostrove. Pracovala som v sezóne a on bol na dovolenke. Mal prísť na 15 dní a zostal dva mesiace. Myslela som si, že som našla dokonalého muža.

V Aténach sme sa k sebe nasťahovali a veľmi rýchlo som otehotnela a vzali sme sa. Bola som v oblakoch šťastia. Šťastie, ktoré zatienila jeho… „sestra“ a ich nemanželské dieťa. Keď mali moje deti 4 a 5 rokov, prišiel za mnou jedného dňa manžel veľmi rozrušený a povedal mi, že jeho otec mal nemanželskú dcéru a že sa to náhodou dozvedel od vzdialeného príbuzného a chcel toto dievča vyhľadať.

Bola som šokovaná, toľko rokov nám nikto nič nepovedal, ale okamžite som ho podporila a povedala som, že budem po jeho boku, aby ju našiel a privítal. Povedal som mu, aby si zavolal detektíva, ale on povedal, že ho nepotrebuje, že si ju nájde sám. O dva dni neskôr k nám zázračne vošla jeho… sestra s dieťaťom. Teda, ich dieťa… Vtedy som nič netušila. Postupom času, keď som si to dievča obľúbila a ona k nám pravidelne chodila, a dokonca sme ju občas brávali na dovolenku aj s dieťaťom, som si nemohla nevšimnúť pohľady, ktoré si s manželom vymieňali, ale hneď som tú myšlienku zahnala.

Jednej noci a to už boli 4 roky a ja som práve čakala svoje tretie dieťa, jeho „sestra“ sem zavolala a kričala. Spýtala som sa jej, čo sa stalo, nerozumela som tomu. Pochopila som, že sa s manželom pohádali a pokojne som jej povedala, že môj muž tu bude o chvíľu a zavolá jej. Prišiel, ale nezavolal ju. Keď som sa ho spýtal, čo sa stalo a prečo sa pohádali, povedal mi o dedičstve, že si pýta podiel na dome ich rodičov, nechápala som. Manželovi rodičia zomreli, takže som sa nemala na koho obrátiť, aby mi otvoril oči. Všetkému, čo mi povedal, som verila, nedokázala som si to predstaviť….

O niekoľko dní neskôr prišiel mimosúdny list. Dostala som ho, keď bol môj manžel preč, náhodou som mala v ten deň voľno. Zvalila som sa na gauč, nemohla som dýchať. Zavolala som svojej družičke, povedala som: „Miriam, umieram,“ a zavesila som. Z týchto šokujúcich vecí som vtedy potratila. O niekoľko hodín neskôr Miriam vtrhla do dvora a našla ma v žalostnom stave.

Jeho… mladšia sestra, ktorú mal údajne jeho otec, bola jeho milenkou a dieťa bolo ich. Túto fintu pripravil, aby ju mal blízko a mohol ich mať oboch, ale on odmietol uznať dieťa, aby sa neobjavilo v jeho podiele a my sme neboli „mlyn“. Keď naňho naliehala a on odmietol, dala ho na súd. V predvolaní uviedla, že buď do piatich dní identifikuje dieťa, alebo ho zažaluje za nedobrovoľnú identifikáciu.

Začala som rozvodové konanie..