Manželia sa vybrali so svojimi deťmi na výlet. Keď sa zastavili na obed, stalo sa niečo, čo ich poriadne vydesilo…

Manželia sa vybrali so svojimi deťmi na výlet. Keď sa zastavili na obed, stalo sa niečo, čo ich poriadne vydesilo…

26 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Deti majú neuveriteľnú predstavivosť. Dokážu rozprávať určité príbehy, akoby sa naozaj stali. Navyše sa hovorí, že deti majú otvorené tretie oko a vidia duchov zosnulých ľudí. Viaceré rodinné príbehy potvrdzujú, že deti vidia duchov svojich dávno zosnulých starých rodičov a prastarých rodičov a dokonca sa s nimi rozprávajú. Rodičov to, samozrejme, desí, pretože oni takéto veci nezažívajú. Existujú aj prípady, keď deti vidia duchov neznámych ľudí.

Trojročný chlapec v našom článku nedávno videl ducha pani, ktorá zmizla minulý rok. Príbehy o duchoch pútajú ľudskú predstavivosť už celé stáročia, ale niektoré príbehy môžu znieť naozaj desivo. Jake Gorba sa spolu s manželkou a tromi deťmi vydal do Národného lesa Sierra v pohorí Sutera. Počas cesty sa rodina zastavila na obed a všimla si niečo zvláštne. Trojročný Kadyn sa zrazu s niekým dal do reči. Chlapec sa zrazu obrátil k rodičom a povedal:

„Mami, teta zomrela, potrebuje našu pomoc.“

Ohromení rodičia sa ponáhľali na lúku, kam chlapec ukázal. Keď tam prišli a rozhliadli sa, nikoho nenašli. Kadyn však bol neoblomný. Stále hovoril svojej matke, že musí tete pomôcť. Kadyn tú ženu dokonale opísal.

„Kadyn bola neoblomný. Stále opakoval, že potrebuje pomôcť nejakej žene. Povedal mi, že má stredne dlhé hnedé vlasy a na sebe čierne tričko a modré nohavice. Dali sme na internet inzerát, ktorý zodpovedal opisu, keby ju niekto spoznal.“

Na veľké prekvapenie rodičov sa prihlásila jedna osoba a ukázalo sa, že žena menom Sandra Hughesová je nezvestná už rok. Miestna polícia sa obrátila na rodinu. Dvaja zástupcovia z oddelenia šerifa okresu Madeira sa vybrali na lúku, o ktorej Kadyn povedal rodičom, a dôkladne ju preskúmali, ale bohužiaľ nenašli žiadne nové dôkazy, ktoré by im pomohli prípad vyriešiť.

„Ak to bol duch, ktorý žiadal o pomoc, dúfam, že mu môj syn dokázal nejako pomôcť. Dúfam, že rozhovor s ním pomôže rodine tej dámy nájsť ju, pretože od jej smrti musel uplynúť dlhý čas.“ – povedala matka.

Manželia uviedli, že stále chcú brať svoje deti na výlety, ale dvakrát si rozmyslia, kde sa zastavia. Mnohí lovci duchov tvrdia, že deti a zvieratá sú obzvlášť citlivé na paranormálne javy. Jedna z teórií hovorí, že detská myseľ a predstavivosť sú také bohaté, že sú schopné prijať a vnímať nadprirodzenú realitu. Preto môžu stále vnímať duchov, ale dospelí nie.

Vyskytli sa aj teórie, že imaginárni priatelia detí sú v skutočnosti duchovia, ktorí sa im zjavili. Koľko z toho je pravda a koľko fikcia? Veda vyvracia existenciu duchov, ktorí údajne potvrdzujú existenciu ľudskej duše. To by vysvetľovalo, prečo sa na Zemi stratili.

Čo si myslíte? Existujú duchovia?