Matka a fotografka zverejnili túto fotografiu. Pobúrila už státisíce ľudí…

Matka a fotografka zverejnili túto fotografiu. Pobúrila už státisíce ľudí…

10 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Na obrázku je trojdňové dieťa, ktoré spí na kolenách svojej matky. Čo je na tomto obrázku také zvláštne? Niekoľko centimetrov nad hlavou dieťaťa…

Helen Carmina je britská fotografka, ktorá fotografuje tehotné ženy a deti. Najúspešnejšie fotografie zdieľa na Facebooku a zvyčajne získava 100 lajkov za obrázok. Jedna nedávna fotografia však vyvolala niečo neuveriteľné u ľudí, o ktorých by sa jej ani nesnívalo. Nižšie uvedená fotografia už získala viac ako 200 000 lajkov.

Na fotografii je trojdňové dieťa, ktoré spí na kolenách svojej matky. Čo je na tomto obrázku také zvláštne? Niekoľko centimetrov nad hlavičkou dieťaťa je stále vidieť čerstvú jazvu na matkinom bruchu, kde sa dieťa narodilo.

Matka mala veľmi zvláštny nápad. Chcela tento okamih zachytiť pre svoje dieťa, aby si, keď vyrastie a uvidí jazvu, pamätalo, že jeho matka porodila svoje dieťa.

Používatelia internetu sú však rozdelení. Mnohí považujú tento obrázok za poburujúci a mnohí chcú, aby ho Facebook zablokoval. Iní to vnímajú ako realitu života a považujú to za úplne prirodzené. Možno niektoré ženy takýto pohľad vystraší a budú sa podobného zákroku báť.

Čo si myslíte?

Podeľte sa o tento príspevok aj so svojimi priateľmi.