Matka nosí korzet 23 hodín denne a doslova si vyrobila „osí pás“.

Matka nosí korzet 23 hodín denne a doslova si vyrobila „osí pás“.

7 júla, 2022 0 Od Redakcia

Diana Ringo, 39-ročná matka troch detí a bývalá veteránka amerického námorníctva, priznala, že po pôrode dvojčiat stratila svoje krivky a rozhodla sa nosiť korzet 23 hodín denne, aby si zoštíhlila pás.
V skutočnosti tvrdí, že korzet si vyzlieka len vtedy, keď sa kúpe alebo cvičí a nevyzlieka si ho ani pri sexe.

39-ročná žena zo San Diega začala nosiť dusiaci korzet, keď porodila svoje dvojčatá. Jej manžel ju napriek počiatočným obavám podporuje, ale teraz nechce, aby sa jej pás zmenšil. „Keď nosím korzet, cítim sa veľmi sexy. Dodáva mi sebavedomie a cítim sa v ňom dobre,“ tvrdí 39-ročná žena, ktorá má vo svojom šatníku viac ako 45 korzetov.

„Predtým som so sebou nebola spokojná, pretože som bola tučná. Nie je zlé mať váhu navyše, ale moja váha nebola v tele dobre rozložená. Vyzeralo to, akoby som mala mužské telo a vôbec sa mi to nepáčilo,“ vysvetľuje podľa denníka Daily Mail.

„Keď nenosím korzet, je to ako keby som nemala podprsenku. Trochu sa mi uľavilo, ale chcem si ho opäť nasadiť, pretože som si naň už zvykla,“ dodáva. Čo sa týka jej rodiny, je trochu rozpoltená, pretože niektorí si myslia, že je to v poriadku a iní si myslia, že zomrie.

39-ročná matka tvrdí, že doteraz nemala žiadne problémy, môže normálne dýchať a jesť, na čo má chuť, ale obáva sa, že na svoje deti prenesie nesprávne normy.

Aký je Váš názor? Podeľte sa o tento článok aj so svojími priateľmi.