Mladá žena išla na odstránenie obličkového kameňa a vrátila sa domov s dieťaťom v náručí!

Mladá žena išla na odstránenie obličkového kameňa a vrátila sa domov s dieťaťom v náručí!

28 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Keďže obdobie tehotenstva sprevádzajú významné fyzické aj psychické zmeny, zdá sa, že je nemožné si ich nevšimnúť. Tento paradox sa však nazýva kryptické tehotenstvo a čoraz viac žien sa o svoje skúsenosti delí verejne. Nedávno sa o svoj vlastný príbeh podelila so svojimi sledovateľmi TikTokerka LizzieQ a jej video vyvolalo tisíce reakcií.

Lizzie vysvetlila, že počas svojho tajného tehotenstva nepriberala a mala pravidelnú menštruáciu až do pôrodu. Ďalej povedala, že sa raz v noci zobudila s hroznými bolesťami a bála sa, že má obličkový kameň. Bola taká znepokojená, že ju previezli do nemocnice. Tam si ani sestry nevedeli predstaviť, že je tehotná!

Mladá mamička netušila, že je tehotná, preto bola šokovaná, keď jej lekári povedali, že je rozšírená na 8 cm a že čoskoro porodí. Diagnostikovali jej tiež preeklampsiu, ktorá spôsobuje vysoký krvný tlak počas tehotenstva a po pôrode a nízku placentu percentalis – stav, keď je placenta príliš nízko v maternici a zakrýva krčok maternice. Veľmi nebezpečné, pretože počas pôrodu môže roztrhnúť cievy spájajúce placentu s maternicou.

Tvrdí, že vďaka tomuto stavu nevedela, že je tehotná, pretože necítila, ako sa jej dieťa hýbe. Prezradila tiež, že rodila bez epidurálu a bez toho, aby vedela, koľko má mesiacov. Výsledkom však bolo, že sa jej narodilo zdravé dievčatko! Teraz má jej dievčatko dva roky a ona tvrdí, že je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým.

Používatelia boli jej príbehom nadšení a pozitívne komentovali jej skúsenosti.

Čo k tomu dodať, skutočne kuriózny prípad…

Podeľte sa o jej príbeh aj s ostatnými…