Mladá žena povedala, že je tehotná aj keď bola stále panna. Až po diagnóze tomu uverili aj lekári…

Mladá žena povedala, že je tehotná aj keď bola stále panna. Až po diagnóze tomu uverili aj lekári…

20 augusta, 2022 0 Od Redakcia

„Zasmiala som sa a povedala, že to neexistuje.“

Istá žena sa podelila o vzrušujúci príbeh o tom, ako otehotnela napriek tomu, že bola stále panna. Podľa správ Nicole Moores zistila, že čaká dieťa vo veku 20 rokov, a to aj napriek tomu, že je pre ňu mimoriadne ťažké mať pohlavný styk.

Mladá žena trpí stavom zvaným vaginizmus, ktorý spôsobuje nedobrovoľné stiahnutie jej pošvových stien. To znamená, že pravidelný sex alebo dokonca zavedenie tampónu sa stáva skutočne zložitým procesom. Keď sa Nicole stretla so svojím priateľom, zistili, že nemôžu mať pohlavný styk, pretože to bolo pre ňu príliš bolestivé.

Vysvetlila: „Skúšali sme to, ale bolo to nemožné. Nechápala som, prečo sa to nemôže stať.“

„Ale lekári mi povedali, že som v poriadku, takže som chvíľu verila, že so mnou nie je niečo v poriadku.“

Nicole a jej partner hľadali iné spôsoby, ako zažiť vzájomné potešenie, a tvrdí, že to nakoniec viedlo k tomu, že otehotnela, napriek tomu, že nikdy nemala pohlavný styk.

„Jedného dňa ma v práci začalo strašne páliť záha a boleli ma prsia. Moja vtedajšia šéfka, ktorá bola blízkou priateľkou a vedela o mojej situácii povedala, že si myslela, že by som mohla byť tehotná,“ povedala Nicole.
„Zasmiala som sa a povedala, že to nejde, keďže som bola ešte panna a nikdy som nemala pohlavný sex.

„Ale povedala, že je to možné ak sa v blízkosti mojej vagíny nachádzajú nejaké tekutiny, napriek tomu, že som v skutočnosti nemala pohlavný styk.“

„V ten deň v práci som si urobil tehotenský test počas obedňajšej prestávky a bol pozitívny.“

Prirodzene, Nicole bola vystrašená z vyhliadky na pôrod s jej stavom, ale tiež sa bála, že by ju jej priateľ podozrieval z podvádzania. „Stále som myslela na to, ako preboha porodím toto dieťa, ak by som nemohla mať ani pohlavný styk,“ povedala.

„Bála som sa, že si môj partner bude myslieť, že som ho podviedla, pretože sa to zdalo nemožné. „Ale našťastie poznal mňa a moje telo a ani na sekundu o mne nepochyboval.“ Štyri mesiace po tehotenstve jej diagnostikovali vaginizmus, no dovtedy bolo pre Nicole ťažké presvedčiť lekárov, že nemala pohlavný styk.

Vďaka pomoci terapeuta mohla 20-ročná žena porodiť bez komplikácií.

„Tilly je určite môj malý zázrak.“ Máme spolu ten najlepší život a mať ju bola tá najlepšia vec, akú som kedy urobila.“

Zdieľajte tento článok, ak veríte na malé zázraky, ktorých sme každý deň svedkami!