Myslela si, že je to manžel jej snov. Strašná pravda bola odhalená až po svadbe…

Myslela si, že je to manžel jej snov. Strašná pravda bola odhalená až po svadbe…

14 novembra, 2023 0 Od Redakcia

Niektorí ľudia hľadajú toho pravého celý život, ale nikdy ho nenájdu. Niektorí sa dokonca vzdajú nádeje a presvedčia sa, že im bude lepšie, keď budú sami. Samozrejme, romantické romány a seriály nám nepomáhajú. Všetky naznačujú, že láska si nás jedného dňa nájde a my nájdeme svoju spriaznenú dušu.

Catherine mala pocit, že našla toho pravého. Zdalo sa, že je to vysnívaný muž a ona sa zaňho vydala. Všetko sa to začalo ako krásny romantický film. Postupom času sa však zmenil na stelesnený horor. 12 rokov. Tak dlho spolu žili. Za ten čas bola prakticky na mizine. Ako sa to všetko stalo?

Catherine rozpráva svoj príbeh, aby varovala ostatné ženy…

Manžel Matthey hneď po svadbe vyhlásil, že nechce mať tučnú manželku a prinútil svoju ženu schudnúť. Došlo to až tak ďaleko, že zakázal svojej žene jesť. Prinútil ju schudnúť 77 kíl. Pri jednej príležitosti chytil svoju ženu a hodil ju na zem. Všetko preto, že bola hladná a chcela jesť.

„Pravidelne ma týral a škrtil, keď som chcela niečo jesť. Ak som si pred spaním dala pár súst, spala som na pohovke, pretože nemal rád vôňu jedla. Povedal, že sa mu to hnusí. RAZ SOM IŠLA S RODINOU DO NÁKUPNÉHO CENTRA. POVEDALA SOM MU, ŽE SOM HLADNÁ. VZAL MA NA ZÁCHOD A CHYTIL MA ZA KRK. Zvyčajne ma trestal. Mučil ma fyzicky aj psychicky. Chcel ma ovládať vo všetkých smeroch.“

Do každej izby dal kamery, aby videl či jem. Raz ma zamkol na balkóne bez oblečenia. Všetci ľudia, ktorí išli po ulici, ma mohli vidieť. Catherine bola príliš mladá, keď sa zoznámili. Takmer ako dieťa si neuvedomovala, aké nevhodné je takéto toxické správanie. Ku koncu schudla toľko, že ju bolelo ležať, pretože ju tlačili kosti.

„MALA SOM LEN 15 ROKOV A MATTHEW 25. TÁ PRÍŠERNOSŤ SA ZAČALA, KEĎ SOM POVEDALA ÁNO. SITUÁCIA SA VYSTUPŇOVALA, AŽ KEĎ SOM OTEHOTNELA. PAMÄTÁM SI SITUÁCIE, KEĎ MA VEĽMI BOLEL CHRBÁT A JA SOM HO POŽIADALA, ABY MA POMASÍROVAL. NAMIESTO TOHO MA KOPOL TAK SILNO, ŽE SOM SPADLA Z POSTELE…“

Pár sa rozišiel v roku 2017 a o rok neskôr sa rozviedol. Žena incident nahlásila polícii. Priznala, že ju manžel zneužíval, ale to nestačilo na to, aby ho poslali do väzenia. Dostal 12-ročný dištanc, ale nie z tohto dôvodu. Neskôr vyšlo najavo, že zneužil aj ďalšiu ženu. Catherine bola veľmi sklamaná z justičného systému. Myslela si, že jej manžel si zaslúži oveľa vyšší trest.

Mnohí sa jej pýtali, prečo tak dlho čakala. Prečo sa s ním nerozviedla skôr. Ide však o veľmi citlivú otázku. Mnoho ľudí sa o tom bojí hovoriť.