Na bruško tehotnej dievčiny neustále štekal jej pes. Najprv to nechápala, ale potom sa stalo niečo šokujúce!

Na bruško tehotnej dievčiny neustále štekal jej pes. Najprv to nechápala, ale potom sa stalo niečo šokujúce!

7 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Už len to stojí za to, aby ste mali psa! Štvornohé zvieratá majú zvláštnu schopnosť vycítiť nebezpečenstvo a problémy. Ak niečo nie je v poriadku, vycítia to. To bolo šťastie tohto dievčaťa. Spočiatku bol jej pes šťastný a spokojný ako vždy, ale jedného dňa sa niečo zmenilo. Ako brucho rástlo, pes bol čoraz nepokojnejší. Dlho sa pozeral na jej brucho a po chvíli začal štekotať.

Nevedela, čo si o tom má myslieť, ale keď ju začal bolieť chrbát, čoraz viac ju to znepokojovalo, a myslela si, že pes niečo vycítil a snaží sa jej dať signál. Išla teda k lekárovi, aby jej urobil tehotenský test. Nič sa však nenašlo, dieťa sa zdalo byť úplne zdravé. Doma však podivná scéna so psom pokračovala a tak Anna zverejnila túto scénu svojim priateľom a napísala, čo sa jej deje.

Okamžite odpovedali, že psy často vycítia, keď niečo nie je v poriadku, takže to nesmú nechať tak! Pes sa správal čoraz čudnejšie, čoraz viac štekal a vrčal na jej brucho. Preto sa vrátila, aby ju znova skontrolovali. Potom sa zistilo, že obe jej obličky sú napadnuté infekciou a že už dlho nevydrží. Okamžite ju previezli do nemocnice a ošetrili.

Vďaka tomu dieťa aj mama infekciu prežili a teraz môžu byť šťastnou rodinou. A Anna je svojmu psovi nesmierne vďačná za to, že ju upozornil na vážny problém, takže sa mohla včas liečiť!

Zdieľajte tento úžasný príbeh aj so svojimi priateľmi.