Na smrteľnej posteli jeho matka odhalila synovi strašné tajomstvo. Tajomstvo, ktoré zmenilo celý jeho život!

Na smrteľnej posteli jeho matka odhalila synovi strašné tajomstvo. Tajomstvo, ktoré zmenilo celý jeho život!

10 decembra, 2023 0 Od Redakcia

Odhalenie tajomstva. Bez ohľadu na to, kedy k nemu dôjde, môže vždy otriasť ľudským životom a dokonca ho zmeniť. Hilda Blackettová otehotnela v roku 1945 ako 16-ročná. V tom čase sa považovalo za hanbu mať nemanželské dieťa, a tak ju rodičia poslali do Škótska, aby sa o nej nedozvedeli. Po narodení dcéry Anderine Drysdaleovej bola nútená dať ju na adopciu.

Neskôr sa vydala za Richarda Coomera, s ktorým mala sedem detí a v roku 1962 sa ich veľká rodina presťahovala do Kanady. Anderine sa dozvedela, že ju rodičia adoptovali, keď mala 15 rokov. Snažila sa nájsť svojich biologických rodičov a s veľkými ťažkosťami získať svoj pôvodný rodný list, ale nepodarilo sa jej to.

Až na smrteľnej posteli vo Vancouveri v roku 1995 Hilda svojej rodine prezradila, že má ešte jednu dcéru niekde v Škótsku. Jej rodina bola touto správou prekvapená, ale jej deti roky, ba dokonca desaťročia, nerobili nič pre to, aby svoju nevlastnú sestru našli. Minulý rok sa Lynn Lonnkvist (66) vydal do Škótska spolu so svojím bratom Stuartom Coomerom (65) a manželkou Marcy, aby našli svoju dávno stratenú príbuznu. Nakoniec vypátrali Anderine, ktorá má teraz štyri vnúčatá.

Najprv si písali online a potom sa 11. septembra 2018 stretli osobne v dome, kde sa Anderine narodila. Všetci sa rozplakali od radosti, keď sa videli. Lynn hovorí, že nikto z nich sa na svoju matku nepodobá tak veľmi ako Anderine, ktorá má ústa, čeľusť a nos ako ona, nehovoriac o úsmeve.