Neuveriteľné vysvetlenie pre tých, ktorí majú zelené oči!

Neuveriteľné vysvetlenie pre tých, ktorí majú zelené oči!

27 júna, 2022 0 Od Redakcia

Možno sa to zdá neuveriteľné, ale niektoré farby očí nie sú vôbec prirodzené, aj keď ste sa s nimi narodili. Podľa vedy sú výsledkom vlastného spracovania organizmu. Odborníci zdôrazňujú, že prirodzené farby očí sú hnedá a modrá a všetko ostatné je výsledkom toxínov, ktoré sme zdedili po rodičoch.

Presnejšie, iridológia tvrdí, že zelená farba očí nie je znakom krásy, ale skôr zdravotným problémom, pretože zelená farba očí v skutočnosti neexistuje. Podľa doktorky celostnej výživovej medicíny, konzultantky v oblasti výživovej genetiky a iridologičky Dr. Nitsy Kiliarisovej sa veda iridológia domnieva, že zelené oči neexistujú a že pôvodná farba zelených dúhoviek je modrá, ktorá bola pokrytá mnohými toxínmi a nakoniec sa zmenila.

Tieto toxíny sa vyskytujú v rôznych farbách od bielej po tmavohnedú. Z tohto dôvodu majú aj zelené oči rôzne odtiene a sú hlasnými príznakmi toxicity v tele. Dr. Kiliari konkrétne uvádza, že prirodzené farby očí sú len hnedá a modrá a že zelená je výsledkom zmeny modrej farby v dôsledku toxinózy, ktorá zafarbí dúhovku oka rôznofarebnými škvrnami a bodkami.

Toxíny, ktoré zafarbujú modrú farbu očí, môžu byť v skutočnosti získané alebo dedičné a mnohokrát máme farby očí spôsobené liekmi, ktoré užívali naši rodičia alebo starí rodičia na závažné choroby v minulosti, ako je syfilis alebo tuberkulóza.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi.