Nevesta namiesto sľubov prečítala pri oltári odkazy svojho snúbenca milenke!

Nevesta namiesto sľubov prečítala pri oltári odkazy svojho snúbenca milenke!

25 januára, 2023 0 Od Redakcia

Ak je niečo, čo nikdy nechceme, aby sa nám vo vzťahu stalo, je to nevera. Priznajme si, že podvádzanie nikdy nikomu neprospelo. Je to krutý pocit, keď sa dozvieme, že osoba, ktorej sme bezvýhradne dôverovali, nás zradila.
Nepochybne to bol dôvod, prečo pani z nasledujúceho príbehu zvrátila to, čo jej snúbenec urobil v deň svadby.

Tu je to, čo o incidente povedala nevesta Casey:

„S Alexom sme boli spolu 6 rokov. Mala som pocit, že je to ten pravý. Naše rodiny sa spriatelili, naše životy sa preplietli a my sme to mali spečatiť navždy. Posledný voľný večer som bola v hotelovej izbe s priateľkami, pila som a rozprávala sa. V miestnosti mi zavibroval telefón a ja som sa pozrela s pohárom v ruke.

Správa nebola ďalšou dobrou správou. Bolo to posolstvo, ktoré všetko zmenilo. Prišla z neznámeho čísla a bola plná snímok obrazovky. Text správy znel takto. „Na tvojom mieste by som si ho nevzala.“ Na obrázkoch boli rozhovory medzi mojím budúcim manželom a inou ženou. Je ich veľa! Vrátane selfie. Tá žena bola mojím opakom. Ja som blondínka so svetlou pleťou, ona je tmavovláska a snedá.

Správy boli datované niekoľko mesiacov dozadu, posledná len pred niekoľkými dňami. Moja myseľ jednoducho nedokázala spracovať to, čo sa dialo. O ich pravosti nebolo pochýb. Potom sa to všetko spojilo a ja som si uvedomila, aký som bola idiot! „Je víkend. Len ty a ja. Bude to veľmi vzrušujúce. Tvoje telo je jednoducho fantastické. A vieš, ako ho používať. Kiež by moja priateľka bola aspoň z polovice taká talentovaná ako ty. Veľmi mi chýbaš. Nemôžem na teba prestať myslieť. Nikdy som nezažil nič podobné tomu, čo sme zažili my.“

Každé slovo bolo ako nôž v mojom srdci a do našej svadby ostávali len hodiny. Ako som sa na to mohla vykašľať, keď už sem všetci cestovali a všetko bolo zaplatené? Ako mi to mohol urobiť? Zavalili ma slzy a pocit hanby. Priatelia mi vynadali a navrhli, aby som sa s ním okamžite porozprávala a zrušila svadbu. Alexa som milovala. Na druhý deň som si ho chcela vziať. Bola som príliš smutná a šokovaná, aby som sa nahnevala. Nepovedala som mu to.

Tú noc som ani oka nezažmúrila. Rozhodla som sa, čo budem robiť. Chcela som pokračovať, akoby sa nič nestalo a povedať to celej svadobnej hostine. K oltáru som kráčala v svadobných šatách, ktoré boli teraz len kostýmom. Videl, že nie som veľmi šťastná, ale netušil, čo bude nasledovať. Keď som tam prišla, pred očami našej rodiny a priateľov som sa zhlboka nadýchla a oznámila som:

„Dnes žiadna svadba.“

„Zdá sa, že Alex nie je taký, za akého som ho považovala.“

Dav bol úplne ohromený, Alex sa ma pokúsil chytiť za ruku, ale ja som položila kyticu, ktorú som držala spolu s telefónom a prečítala som každú správu, ktorú jeho milenka poslala. Alexova tvár úplne zbledla. So slzami v očiach som sa pozrela do jeho očí. Nemohol nič povedať. Vyplížil sa z kostola so svojím svedkom. Jeho rodina sa potom ponorila do hanby.

Opäť som sa obrátila k hosťom a povedala som: „Mám vás všetkých veľmi rada a som šťastná, že ste tu. Aj keď dnes nebude žiadna svadba, oslávme radšej úprimnosť a nasledovanie svojho srdca, aj keď je to niekedy veľmi bolestivé.“

Po rozpačitom povzbudzovaní sme mali naozaj dobrú párty.