Nevesta zrušila svadbu, keď na internete objavila, ako jej budúci manžel verejne nariekal…

Nevesta zrušila svadbu, keď na internete objavila, ako jej budúci manžel verejne nariekal…

19 februára, 2023 0 Od Redakcia

Zrušenie manželstva: Manželova nevesta zrušila svadbu, keď na internete verejne nariekal nad nákladmi na svadobné šaty svojej manželky.

Ak sa chcete vyventilovať, môžete to urobiť v kúpeľni, keď ste sami alebo pred zrkadlom.

„Budúci rok sa budeme brať, zarezervovali sme si miesto a všetko je pripravené. Zostávajú však už len svadobné šaty Emmy (jeho snúbenice) a šaty pre družičky. Každý z nás dal na svadbu 10 000 dolárov a ďalších 6 000 sme si odložili na svadobnú cestu,“ napísal pôvodne.

A dodáva: „Nie sme vôbec extravagantné typy a teraz je čas, aby si Emma kúpila svadobné šaty. Viem, že na svadbe je všetko drahé. Nečakal som však, že si vyberie svadobné šaty za 950 dolárov a 120 dolárov za závoj.“ Ďalej povedal: „Mám na sebe otcov oblek, ktorý mal na svadbe s mojou mamou.

Na druhej strane, Emma si nemôže obliecť svadobné šaty svojej matky, pretože matka a dcéra tvrdia, že už nie sú v móde, čo chápem.

Ale vygooglil som si svadobné šaty a videl som, že ich je tak veľa! Za 50 a 100 dolárov.

Nesnažím sa jej nahovoriť, aby si kúpila niečo také lacné, ale bude to mať na sebe doslova len raz! Tisíc dolárov za šaty, keď tie peniaze mohli ísť na našu svadobnú cestu, je šialené. Snažil som sa jej ukázať niekoľko šiat, ktoré som videl v aplikácii Wish a na iných webových stránkach, ale žiadne z nich sa jej nepáčili. Povedal som jej, že odmietam dať toľko peňazí“

Pridanie po: „Povedal som jej, že odmietam dať toľko peňazí za šaty a ona tvrdila, že má vlastné peniaze. Ale to nie je ten prípad, pretože naše financie budú po svadbe spojené. Potom sa do toho musela zapojiť jej matka, ktorá sa ponúkla, že šaty zaplatí, ale jej vrecko si to nemôže dovoliť. Sú to šaty! Som naozaj nahnevaný a rozrušený.

Medzitým, po našej hádke, je Emma voči mne chladná.

Včera zašla tak ďaleko, že mi povedala, že keďže chcem, aby si v deň svadby obliekla lacné svadobné šaty, bude naozaj premýšľať o tom, či by sme sa mali vziať. Nemôžem uveriť, že mi to povedala o šatách. Odpovedal som jej, že sa správa ako malé dieťa, ktoré chce hračku, ktorú nemôže mať.

To bola samozrejme chyba, pretože odišla k rodičom, ktorí mi zavolali a preklínali ma.“

Krátko po tomto príspevku sa komentáre dostali pod paľbu. John prezradil, že budúca nevesta zrušila svadbu, pretože objavila tento príspevok.

Čo si o tomto myslíte vy?

Zdieľajte príspevok aj s ostatnými.