Nostradamov magický kruh: Teraz môžete zistiť, čo má pre vás budúcnosť pripravené!

Nostradamov magický kruh: Teraz môžete zistiť, čo má pre vás budúcnosť pripravené!

11 januára, 2024 0 Od Redakcia

Aj keď sa Nostradamove predpovede ťažko interpretujú, vždy sa dokázalo, že 95% všetkých jeho predpovedí sa splnilo. Ak chcete zistiť, čo si pre vás budúcnosť pripraví, stačí zavrieť oči a sústrediť sa na otázku alebo problém, ktorý vás momentálne najviac znepokojuje a na ktorý chcete dostať odpoveď.

Potom so zatvorenými očami ukážte na obrázok nižšie. Potom môžete otvoriť oči! Pozrite sa na číslo, na ktoré ukazuje váš prst, a prečítajte si popis čísla:

1. Patríte k ľuďom, ktorí si dokážu zachovať duchaprítomnosť a vieru aj v tých najťažších situáciách. Ani teraz by ste sa nemali vzdávať, pretože trpezlivosť vám prinesie riešenie problému. Musíte dôverovať sebe a ostatným!

2. Vo vašom živote sa nájde niekto, kto sa vám pokúsi postaviť do cesty a pokúsi sa zamotať všetky nitky okolo vás. Najdôležitejšie je nedostať sa s ním do konfliktu! Pokúste sa nájsť pokojné, pozitívne riešenie situácie.

3. V najbližších dňoch sa vám stanú veci, ktoré prekonajú všetky vaše očakávania. Nemali by ste nič uponáhľať a ak to urobíte, všetko poslúži vášmu pokroku. Buďte trpezliví a vytrvalí v nasledujúcom období.

4. Stačí si užiť ďalšiu šťastnú sezónu. Šťastie vás teraz sprevádza, nemáte dôvod pochybovať, že všetko dopadne priaznivo.

5.Všetky oči sú teraz na vás. Toto je vaša šanca ukázať, že sa na vás dá skutočne spoľahnúť. Nikdy nepoužívajte taktiku, pretože môžete stratiť dôveru investovanú do vás.

6. Veci dopadnú horšie, ako ste si mysleli. Žiaľ, východiskový bod bol nesprávny. Veci nie sú také, ako ste si pôvodne mysleli. Vypočujte si názory svojich blízkych a nežeňte sa za márnymi snami!

7. Riešenie ešte neprišlo. Nebojte sa a venujte sa problému! Dajte si čas a snažte sa užiť si ten moment. Všetko sa čoskoro vyrieši samo.

8. Buďte opatrní! Neverte všetkému, čo ostatní hovoria. Udržujte si odstup a neverte každému. Teraz vidíte všetko v lepšom svetle, než v skutočnosti je. Buďte opatrní, aby ste neboli sklamaní!

9. Určite sa vám to podarí! Ale samo, bez pomoci to nepôjde. Podeľte sa o svoj problém s dobrým priateľom, ktorý vidí veci realisticky.

10. Vždy, v každom prípade počúvajte svoju intuíciu a nenechajte ostatných, aby ovplyvňovali váš život!

11. Bolo by príliš skoro, aby ste dostali odpoveď. Ešte nie je čas dostať odpoveď. Buďte trpezliví a čoskoro dostanete odpoveď v najlepšom čase, ktorá bude určite pozitívna.

12. Je to veľmi možné! Všetko dopadne oveľa rýchlejšie a pozitívnejšie, ako si myslíte. Vyhýbajte sa negatívnym, deptatívnym ľuďom a obklopte sa tými, ktorí sú úprimne vašimi priateľmi a veria vo vás!

13. Všetko ide podľa plánu! Ak budete meškať a váhate, môže to byť pre ľudí zavádzajúce. Budú si myslieť, že ste nespoľahliví a nepredvídateľní. Nie je to vo vašom najlepšom záujme. Rozbite tento obrázok! Miluje ťa viac ľudí, ako si myslíš.

14. Všetko bude dobré. Ale iba ak to urobíte pre neho! Urobte krok k svojmu cieľu ešte dnes a neodkladajte to! Prevezmite kontrolu, vaše nápady budú korunované úspechom.

15. Čoskoro budete mať nečakané šťastie. Nerobte nič, len čakajte! Unáhlené kroky teraz nepovedú k výsledkom.

16. Všetky tvoje sny sa splnia! Hoci nie tak, ako ste si predstavovali, všetky vaše nádeje sa splnia. Buďte pripravení na riešenie a buďte flexibilní! Neodmietajte rôzne možnosti!

17. Zamyslite sa znova nad tým, čo chcete. Možno ste nastavili latku príliš vysoko. Situácia zostáva zatiaľ nezmenená. Ak máte jasno v tom, čo vlastne chcete, potom vaše okolnosti dopadnú dobre. Počúvajte, čo vám hovorí váš vnútorný hlas!

18. Môžete očakávať ťažkosti. Trvá čas, kým sa spamätáte zo sklamania. To však neznamená, že sa musíte vzdať svojich túžob. Naopak: udalosti budú mať pozitívny ohlas. Mnoho ľudí stojí pri vás, takže váš okruh priateľov sa rozširuje o príjemných ľudí!

19. Nedôvera a hnev sú vám vzdialené! Ak však strach neopustíte, prídete o úspech! Ak je šťastie na vašej strane, nebuďte neistí a prehnane skromní! Nechajte tieto pocity odísť! Buďte k ľuďom otvorení a láskaví!

20. Šťastie čoskoro vstúpi do vášho života! Nepochybujte o pozitívnom výsledku! Veľa šťastia vás bude sprevádzať ešte dlho.

21. Aby sa vám splnilo to, po čom túžite, stačí vynaložiť trochu úsilia. Buďte odvážni a riskujte, pozbierajte všetky sily a urobte posledné kroky na ceste k úspechu!

Zdieľajte tento príspevok aj so svojimi priateľmi.