Otec priniesol dieťa z nemocnice domov, sedem týždňov po tom, ako budúca matka zomrela pri autonehode

Otec priniesol dieťa z nemocnice domov, sedem týždňov po tom, ako budúca matka zomrela pri autonehode

8 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Začiatkom júla Samantha Russellová zahynula, keď do jej vozidla vo Wichite v štáte Kansas narazil muž, ktorý sa pokúšal uniknúť polícii. Dvadsaťdvaročná budúca matka bola v 33. týždni tehotenstva. Našťastie vďaka záchranárom, ktorí mali pocit, že jej nenarodené dieťa ešte žije, ju previezli do nemocnice a jej chlapček sa narodil.

O sedem týždňov neskôr sa Mac Russell dostal domov so svojím otcom Brandonom.

Brandon sa o túto vzrušujúcu správu podelil na sociálnych sieťach a poďakoval tým, ktorí pomohli Macovi zosilnieť natoľko, aby mohol ísť domov. Po smrteľnej nehode musel Brandon oplakávať stratu svojej stredoškolskej lásky a zároveň oslavovať narodenie svojho prvého dieťaťa.

„Bola úžasná a všetko, čo som kedy chcel alebo mohol chcieť,“ povedal Brandon.

Brandon sa pravidelne delil s rodinou a priateľmi o aktuálne informácie o Macovom stave na Facebooku. „Mac sa má celkom dobre. Každý deň robí pokroky,“ napísal tri dni po narodení. „Lekári si nie sú istí, ako dlho bol bez kyslíka, a po včerajšej magnetickej rezonancii mi povedali, že má na niektorých miestach poškodenú bielu hmotu v mozgu.“

A zatiaľ čo smútil za svojou manželkou, zároveň si dal záväzok, že tu bude vždy pre Maca.

„Samozrejme, nič už nebude také ako predtým, ale stále mám zmysel života,“ napísal na Facebooku. „Upokojujem sa tým, že Mac je tu s nami v tomto bláznivom svete a som vďačný za to, že je zdravý. Bude vedieť o svojej mame všetko, čo existuje.“

Muž zodpovedný za nehodu, pri ktorej Samantha zahynula, bol okrem iného obvinený z vraždy prvého stupňa, ublíženia na zdraví s priťažujúcimi okolnosťami, dvoch trestných činov úteku a úniku. Mac, určite si zázračné dieťa a dúfam, že vieš, ako veľmi ťa máme radi.

Nepochybne sa o teba tvoj otec a členovia rodiny postarajú čo najlepšie a uistia sa, že sa dozvieš všetko o svojej matke, ktorú ti vzali skôr, ako si ju stihol spoznať.

Prosím, podeľte sa o tento príbeh.💕