Podľa Nostradama nás čakajú pekelné mesiace – Predpoveď vás nepoteší!

Podľa Nostradama nás čakajú pekelné mesiace – Predpoveď vás nepoteší!

28 decembra, 2021 0 Od Redakcia

Každý už počul o proroctvách francúzskeho lekára a alchymistu zo 16. storočia a priznajme si, že Nostradamus sa často nemýli. V tom čase sa na rok 2020 predpovedal „veľký mor“ a vypukla epidémia koronavírusu. Mnohí jeho predpovediam neveria a hoci nie sú vždy presné, nezostali bokom pri predpovedaní najväčších katastrof.

Odborníci sa dodnes nezhodujú v tom, či bol Nostradamus skutočne vizionár, možno je to len mýtus, ktorý časom zosilnel. Prorok II. Henrich, ktorý pôsobil na dvore francúzskeho kráľa, bol dokonca v 50. rokoch 16. storočia pozvaný do Paríža, aby pobavil ľudí. Nostradamus bol pripútaný k astrológii a okultizmu

Medzinárodnú slávu mu priniesli jeho proroctvá o vládcovi. Z jeho predpovedí samozrejme nezostal ani rok 2021 a podľa Nostradama, žiaľ, ani tento rok nemôžeme očakávať priveľa dobrého. Epidémia koronavírusu predpovedaná na rok 2020 sa ani zďaleka neskončila, no prichádza ďalšia rana.

Počasie k nám nebude milosrdné ani v roku 2021, podľa proroctva zasiahnu svet povodne na jar a v najbližších mesiacoch. Nostradamus hovorí, že klimatické zmeny ovplyvnia planétu, no svetoví politickí lídri sa dohodnú na možnom riešení emisií látok znečisťujúcich ovzdušie.

„Uvidíme, ako voda stúpa a Zem pod ňou padá,“ predpovedal. V Európe musíme počítať s obrovskými záplavami a výnimkou nebude ani Maďarsko. „Na jar 2021 sa budú musieť niektoré krajiny vysporiadať s rozsiahlymi záplavami.“ Zaplavené budú aj Maďarsko, Taliansko, Česká republika a Spojené kráľovstvo.

V ohrození však nie je len Európa, pretože obrovským problémom čelia aj ľudia na americkom kontinente. V prvej polovici roka a v lete sa v Amerike očakávajú ničivé hurikány. Rastúce anomálie počasia spôsobujú katastrofu najmä na Floride, v Texase a v New Orelans.

Ale Nostradamovo proroctvo tu nekončí.

Ľudia v Spojených štátoch sa tiež musia pripraviť na „veľké zemetrasenie“, ktoré zasiahne viac ako päťsto míľ cez celý kontinent. V Amerike sa Zem presúva z Kalifornie do Kanady. Veštec prezradil aj silu zemetrasenia. Nostradamus je presvedčený, že treba očakávať katastrofu 8. stupňa na Richterovej stupnici.